Skocz do zawartości
IGNORED

Aleph 5 - jak to gra?


Matthew

Rekomendowane odpowiedzi

Zadałem powyższe pytanie ze względu na to że jestem tego bardzo ciekaw. Nie miałem okazji słyszeć owego Alepha 5, w sumie żadnego Alepha nie słyszałem. Aktualnie jestem pod wielkim wrażeniem mojego Gainclona. Ponieważ wyszukiwarka nie działa zmuszony jestem zadać to pytanie. Jak wiadomo konstruowanie clonów sprawia baardzo dużo przyjemności, szczególnie jak działa ;) więc napewno nie chcę poprzestać na GC.

Liczę na wyczerpujące odpowiedzi.

 

Dziekuję za uwagę ;)

 

Pozdr

Matt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja wykonalem klona A30 dla mnie rewelacja szczegolnie bas.

pytania na [email protected]

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz co Peter, muszę z Tobą na priwie pogadać n/t Alepha 5, jako doświadczony DIYowiec nie możesz mi odmówić odpowiedzi na wszelkie pytania związane z powyższym wzmacniaczem, oczywiście interesuje mnie dual mono...pełne dual mono, jak masz już takie płytki to jestem za tym by je kupić ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plytki byly opisane w tym watku:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) z dodatkowym linkiem na diyAudio, gdzie zamiescilem zdjecia. Jesli jeszcze zdazysz, to skontaktuj sie z Zorro, gdyz on organizowal grupowe zamowienie. Jesli nie, to mozna je nabyc bezposrednio u mnie: 2 kanaly - $20 shipped.

 

Uruchomilem juz z nimi wzmacniacz i nie bylo zadnego problemu przy rozruchu. Mimo ze plytka byla robiona z namiarem na Aleph 30, mozna ja uzyc praktycznie do kazdej wersji Alepha, podlaczajac dodatkowe mosfety kablami. Aleph 5 ma chyba tyle samo output devices co Aleph 30, takze zadanie ulatwiony.

 

Mam w planie dodatkowa plytke, z ukladem wejsciowym, ktora umozliwi uzycie 2 plytek A30 ( na kanal) w konfiguracji Aleph X .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, mysle ze plytki beda jeszcze przez jakis czas osiagalne, ale jak to zwykle bywa, gdy pierwsza fala zainteresowania mija, ilosc chetnych na nastepna produkcje moze okazac sie niewystarczajaca. Wczoraj zamowilem nastepne 50szt i mysle ze wszystkie zostana sprzedane w ciagu jeszcze tego miesiaca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Biuletyn

    Chcesz być na bieżąco ze wszystkimi naszymi najnowszymi wiadomościami i informacjami?
    Zapisz się
  • KONTO PREMIUM


  • Ostatnio dodane opinie o sprzęcie

    Ostatnio dodane opinie o albumach

  • Najnowsze wpisy na blogu

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat oraz na ukrycie połowy reklam wyświetlanych na forum.