Jump to content
IGNORED

Jaki wzmacniacz do AE AEGIS ONE??

houek

Recommended Posts

Wiem, że co nieco było już o tym na forum, niestety żadnych konkretów. Interesuje mnie z jakim wzmacniaczem AE AEGIS ONE dobrze współpracują. Pokój ma 10m2, cd to Pioneer PD7700. Lubie dźwięki przejrzysty, detaliczny, ale nie męczący, przestrzenny, bas dość szybki i kontrolowany. Kwota jaką mogę przeznaczyć na wzmacniacz to 700-800zł. Będę wdzięczny za konkretne rady.....Pozdrawiam

Jesli szukasz w/w parametrów dzwieku przemysl moze wzmacniacze Luxmana najlepiej z serii L4xx, L5xx, to naprawde rewelacyjne integry cechujace sie wlasnie tym o czym piszesz. Co prawda juz wiekowe ale jeszcze mozna je dostac i to czasem niedrogo.

pozdrawiam

Jesli szukasz w/w parametrów dzwieku przemysl moze wzmacniacze Luxmana najlepiej z serii L4xx, L5xx, to naprawde rewelacyjne integry cechujace sie wlasnie tym o czym piszesz. Co prawda juz wiekowe ale jeszcze mozna je dostac i to czasem niedrogo.

pozdrawiam

-> houek

jozwa maryn ma naprawdę duże doświadczenie - słuchaj jego podpowiedzi, Arcam to bdb pomysł ;-)

Ale- moim zdaniem - jeśli "zaciśniesz zęby" i odłożysz parę złotych więcej (i do tego ponegocjujesz cenę ;-) to polecam Sugena Optima 80 ->

Hidden Content

Give reaction or reply to this topic to see the hidden content.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Tu jest za 1200 PLN, jest też inny egzemplarz w jakichś ogłoszeniach na stronach pism audio za 1300 PLN, ale warto ponegocjować cenę... "Czuję w moczu", że AE Evo One z takim piekarnikiem w klasie A zagrało by świetnie ;-) Potem najwyżej zmnienisz źródło.... ;-D

p.s. nie mam nic wspólnego z żadnym ze sprzedających te Sugdeny !!! Tak po prostu sobie kombinuję ;-)

Hidden Content

Give reaction or reply to this topic to see the hidden content.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Krzych, dzieki za radę. Lecz jest też mały problem, o którym nie wspomniałem wczesniej:mianowice gustuję raczej w starszych konstrukcjach, z lat 70-tych/80-tych. Do teraz mam Pioneer'a SA-8500mkII.....jednak nadszedł czas na zmiany:P Rozwarzałem opcję Luxmana L-410 lub 430, lecz mimo szczerych chęci nic nie mogę znaleźć. Nie wiem też jak Luxmany zachowują się z Aegis One....Poza tym zależy mi na przedwzmacniaczu gramofonowym. Jeśli ktoś by miał jakiegoś Luxmana na zbyciu (tylko idealny stan) to prosze o kontakt: houek@o2.pl

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!

Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

Registered users can disable this message.