Jump to content
IGNORED

Philips CD820, coś leciutko stuka ?!?

Malak

Recommended Posts

Witam,

Kupilem pare dni temu odtwarzacz CD Philips CD820. Nie planowalem tego, ale zobaczylem ze nikt tego na ebayu nie licytuje, to co mi tam... zaczailem sie na niego i oto mam za 31,01 PLN :) Nawet pilot jest. Wszytko ladnie dzila oprocz wyswietlacza za ktorego mam zamiar sie zabrac, ale to potem. Zastanawia mnie takie leciutkie stukanie wtrakcie odtwarzania plyt. Nie ma zadnych znieksztalcen dzwieku w trakcie stukania. Pytam sie wiec czy to normalne, jak nie to jak temu zaradzic ?

Być może to krążek dociskowy tak "lata" w środku. Ja mam podobnie ze swoim philipsem. Spróbuj zrobić tak: włącz cedeka, daj mu jakąś płytkę, niech sobie nią kręci i podnoś w trakcie kręcenia o niecały centymetr kolejno każdy róg (każdą nóżkę) odtwarzacza. U mnie jest tak, że jak pod lewą tylnią nóżkę podłoże bloczek z kilku kartek (około 1 cm grubości), to stukanie ustaje.

Wydaje mi się, że teoretycznie takie stukanie może mieć wpływ na jakość dźwięku (ale tu nie jestem ekspertem).

Ponadto gratuluję zakupu dobrego (jak na tę cenę) odtwarzacza.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!

Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

Registered users can disable this message.