Skocz do zawartości
IGNORED

Co sądzicie o takim sprzęcie ?


Gość Leszek Paprocki

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Leszek Paprocki

(Konto usunięte)

Witam

 

Przymierzam sie powoli do zmiany kolumn. W tej chwili używam wzmacniacza Rotel RA-980BX + Mission m73. Mogę wydać na nowe kolumny około 2000 zl. Wstępnie myślałem o używanych Dynaudio Audience 52, używanych Radmor LS40 albo nowych AA Hyperion.

 

Zauważyłem jednak na Allegro kolumny aktywne Philipsa ze zwrotnicami aktywnymi. Wszystko razem zintegrowane z przetwornikami. Głośniki wysokotonowe wstęgowe:

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=15583317

Wygląda to dosyć dobrze. Ma ktoś doświadczenia z takimi kolumnami ? Warto to kupić ?

 

Pozdrawiam

Leszek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Redaktorzy

Wyglada na sprzet dla hobbysty, tj. dla kogos kto chce to posiasc nie zwazajac na ryzyko, ze bedzie zle brzmialo. Jak dla mnie masz 50% szans ze bedzie niezle, i 50% ze do chrzanu. Np. firmy kupujace wstegi od Philipsa (szwajcarska Piega np.), staraja sie je modyfikowac. Moze ktos po linii pro sluchal takich zestawow?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problemow bedzie w sumie kilka.

 

Pierwszy klopot przy odsprzedazy. Po drugie brak mozliwosci eksperymentow z komponentami. Pozostaje wiara w mozliwosci inzynierow z Philipsa, ze nie zchrzanili zbytnio sprawy. Po trzecie bez odsluchu ani huhu (chuchu? - jak to sie pisze?)

 

pozdrawiam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość Leszek Paprocki

(Konto usunięte)

Oczywiście postaram się posłuchać przed zakupem. Tylko nie wiem czy warto, do sprzedającego mam dosyć daleko.

Obawiam się też, że jeśli się coś zepsuje to nikt tego nie naprawi.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.