Skocz do zawartości
IGNORED

Audio-Video nr 9


Hiena-podrobka

Rekomendowane odpowiedzi

Wlasnie mam w rekach nowy nr Audio-Video.

Moim zdaniem bardzo ciekawy nr, zakladam wiec watek w celu wyrazania opinii i nim.

Moje pierwsze spostrzezenia na swiezo:

1. Slepy test interkonektow (najtanszy 4zl/m najdrozszy troszke ponad 2kzl). Roznice sa, ale warte zauwazeniea wydaje sie wyrazona opinia, ze roznica miedzy najtanszym a najdrozszym (roznica rozna 2kzl) nie jest na tyle duza, aby w znaczacy sposob degradowac dzwiek. Czesto zmienial sie charakter a nie jakosc dzwieku.

 

2. Kolumny Martin Logan. Tekst o ustawieniu dluzszy od wrazen dzwiekowych. Panie red. Mlodecki (wiemy ze Pan nas czyta) - prosimy o poprawe.

 

3. System czytelnika, bardzo ciekawy. Pomimo mojej leniwej natury pokusilem sie o male podliczenia. Wartosc samej elektroniki (bez kabli) - 234 730zl. Wartosc kabli i kondycjonerow - 86 140 zl . Naprawde, nie wiem co powiedziec.

 

Teraz Wasza kolej.

 

Acha, kabel Siltecha za 1500zl (sieciowy) ma wtyk EIC za 5zl:) O ile sie nie myle:)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Redaktorzy

No wiesz, wlasnie dzis kupilem pazdziernikowy HiFi World... Nawiasem mowiac, jest w nim cos w rodzaju testu magnetofonu Sony WMD-6C, o ktorym kiedys tu mowilismy. Powiedziane jest ze pod wzgledem brzmienia wypelnia luke pomiedzy Nakamichi a reszta swiata. A przeciez to wciaz walkman...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam Jozwa - zapomnialem. Juz przyblizam. Interkonekty uzyte do testu: Gotham Gac-1 unbalanced - studyjny, 3,94 za metr + wtyki; AudioQuest Copperhead; Black Rhodium Illusion - 460zl i Tara Labs - 2250.

Oceniajacymi byli Dariusz Kulesza, Artur Mierzwiak (tak jak Andrea wspominal kiedys swietnie ubrany) i red. Igielski z powodu naglej choroby Z.Hrynkiewicza-Strussa.

AudioQest dwa razy drugie i raz trzecie miejsce, Black raz pierwsze, raz drugie i raz trzecie (chyba). Tara - dwa azy pierwsze miejsce i wynika ze raz trzecie.

Czesc wnioskowalem, wszystkie oceny nie byly podane.

System: Avance 8 mkII, Creek 5353Se i Cyrus CD8 oraz Resony glosnikowe.

Mam u Ciebie dobre piwo Jozwa:)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Redaktorzy

Dzieki, ale to dopiero na AS w listopadzie. Co za dziwny sklad oceniajacy - Kulesza i Mierzwiak, czyli dawny Sound Project z powrotem w kupie. A co tam jeszcze mial Struss robic, on tez pisuje?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takich gosci zaprosili, Struss juz w jakims slepym tescie uczestniczyl. Ciekawe jak relacje miedzy Panami Mierzwiakiem i Kulesza sie ukladaja...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od razu wpatrzylem sie w zdjecia, ale na siebie nie patrzyli i ciezko wyczuc:)

 

Co sadzicie o tym numerze?

Wrociles juz z kiosku Andrea?:)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i coście tak po cichutku odeszli od tematu ?

Ja tam nie boję się odważnych wypowiedzi, czy tez testów. Swiją drogą oberwało się ostatnio hi-endowi. Najpierw sprzęt, a tera konekty obrywają jak się patrzy. Do tego jeszcze wszyscy jednym głosem walą na wady kondycjonerów itd. Może ktoś zabierze głos w celu ratowania tak misternie uknutego planu nabijania kieszeni paru firmom sprzedającym kable. jeszcze nie czytałem tego testu ale ciekaw jestem czy te kable pochodziły z jednej szpuli ? No wiecie im bliżej srodka tym wyższa cena, albo cos w tym stylu.

I jeszcze jedno, dlaczego tak jest że do wunylu wystarczy drut od lampki i jest cudownie ?

Pozdrawiam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.