Jump to content
IGNORED

Trójka w necie???

ZbojMadej

Recommended Posts

Witam, mam mały problem: nie mam w tej chwili tunera, a bardzo lubie posłuchać sobie audycji P. Kaczkowskiego, pomyślałem, że będę ich słucham przez net i tu pojawił sie problem, pomimo tego, że mam w kompie wymaganego playera jest to niemozliwe: pojawia sie komunikat o niemożliwości odnaleźienia pliku. Może wiecie co z tym zrobić. Sorry, że w dziale muzyka, ale w polskim radio juz niewiele osób puszcza prawdziwą muzykę tak jak P. Kaczkowski. Pozdrawiam.

Dosolownie w tym momencie odpalilem PR3. Uruchomilo sie bez problemow.

Mam WinXP SP2 + WMP10. Jedyne kodeki, ktore instalowalem "wieki" temu to K-Lite Codec Pack 2.27 Full

Jaki konktrenie komunikat Wam sie pojawia ? Moze macie problem z WMP, ktory odpala sie do sluchania PR3, i komunikat dotyczy ktoregos z jego plikow. Sprobujcie sciagnac najnowszego WMP.

Ja swój problem rozwiązałem. Nadal nie moge otworzyć trójki z głównej strony polskiego radia, ale po wejściu na zakładkę programu 3 kliknałem na zakłądkę posłuchaj i gra muzyka. Nie instalowałem nawet nowego wmp, a mam win98 se, więc siedzi tam podstawowa wersja odtwarzacza- czytaj bardzo stara:). Może to jest lekarstwo...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!

Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

Registered users can disable this message.