Skocz do zawartości
IGNORED

Nowa recenzja:)


RAF

Rekomendowane odpowiedzi

Zapraszam do lektury mojej nowej recenzji na temat Tonsili Soundfinder130.Mam nadzieję, że każdy po przeczytaniu tej recenzji troche się zastanowi zanim "puści" 550zł w błoto.Będę wdzięczny za opinie.POZDRAWIAM:)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedno ale: DM303 do opoczynku po ciężkim dniu? Mam te monitorki i powiedziałbym, że są raczej analityczne i przejrzyste. Ja tam przy nich wypocząć nie mogę:-) Musisz mieć niezłe przeżycia z tymi Tonsilami, że tak określiłeś B&W:-)

A poza tym - jak tam NADek? Jedziemy w końcu do Warszawy?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NADek będzie wiedział więcej prawdopodobnie w poniedziałek.Jak będę wiedział coś więcej to się odezwę.B&W DM303 prawdopodobnie zagrały tak ze względu na CD.POZDRAWIAM:)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A takie było oburzenie na forum z uwagi na poprzednią recenzję Soundfinderów, a tu proszę RAF porównał, posłuchał i wyciągnął wnioski.

I o oto chodzi, czasami może się wydawać że coś jest dobre dopóki nie poslucha się czegoś lepszego. A Soundfindery- no cóż myślę że od Altusów i Altonów to i tak są na pewno lepsze!

Pozdrawiam, zyzio - ostatnio gorący przeciwnik niereformowalnych personów typu Andrzej (DTS-maniak)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdy kupowałem te Tonsile porównywałem je z B&W 601S3, Eltax MonitorIII, Castle Richmond, chciałem wtedy posłuchać jeszcze Monitor Audio Bronze1, ale sklep miał problemy ze sprowadzeniem(na moje nieszczęście sprowadzili je dopiero miesiąc po zakupie Soundfinderów).W tym okresie znałem tylko jeden sklep w Lublinie, który oferował tego typu sprzęt( o "Melomanie" jeszcze nie słyszałem ) .Ktoś może powie: "dlaczego nie kupować np. w Warszawie".Owszem tam być może nabyłbym TEN głośnik np. Dynanics DF280, ale kto wie, czy gdybym zaproponował Ojcu podróż do Wawy to by się nie zdenerwował i w ogóle nie kupił by mi głośników.No coż trzeba jechać na tym co się ma.POZDRAWIAM:)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.