Skocz do zawartości
IGNORED

nieuczciwość Audio Academy


Gość piotrkowianin

Rekomendowane odpowiedzi

Wybaczcie, ale ja chyba bym nie chciał, żeby kolejne spotkania odbywały się pod czyimkolwiek patronatem, choćby miały go nad nami roztoczyć nasze ukochane periodyki. Już sobie wyobrażam te podpisy pod zdjeciami: "Grupa niezależnych słuchaczy była oczarowana sprzętem z oferty Audioklanu" (to "Hi-Fi i Muzyka") albo: "Członkowie forum jednoznacznie stwierdzili wyższość dźwięku wielokanałowego nad tradycyjnym stereo" ("Audio"). Po co to komu?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krzysku,nie za bardzo rozumiem o jakie kreowanie popytu Ci chodzi ,interesuje Cie hi–fi ,chcesz mieć jak najlepszy sprzet i to powinno wystarczyc,nikt ci nie zabrania kontaktowac się z ludzmi,wymieniac doswiadczenia,i to jest chyba sedno sprawy,natomiast twój post jest troche naiwny,żaden periodyk Ci nie pomoze jeżeli będziesz chcial rozwijac swoja wiedze o audio i nawet na to nie licz,to co napisales swiadczy ,ze masz w tej chwili szczatkowe pojecie o rynku audio w polsce,ale mysle ze nie powinienes się zalamywac,wszystko jest do odrobienia–:)

Wiedza o ktorej mowisz a ktorej nie masz tak jak kazda inna po prostu kosztuje,trzeba poswiecic czas na spotkania z kolegami,korzystajac z uprzejmosci innych odsluchiwac swoje klocki z ich sprzetem itd.,można czytac gazetki i ogladac obrazki ale ostatecznie wydajesz swoje pieniadze i chcesz uzyskac za nie jak najwiecej,a redaktor z pisemka który napisal ze cos jest the best nie przyjmie w razie czego Twoich reklamacji–:),o spotkaniu kto chcial się dowiedzial bo była informacja na forum,ale jeśli za nastepnym razem będziesz chcial sfinansowac platne ogloszenie np.w hfim to mysle ze nie będzie przeszkod–:)

co do tych orient–expresow ,to zawsze z ciekawoscia powinno sluchac się dobrego sprzetu ,bez względu czy w danej chwili cie na to stac czy nie,bo po prostu jest to przyjemnosc , nie zawsze zwiazana z marzeniami,obgryzaniem pazurow i odejmowaniem dzieciom od ust,także troche wiecej dystansu –:)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Home is where the needle marks try to heal my broken heart...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludu mój umiłowany !

Zalóżmy Partie Audiofilską RP.

Sami będziemy wystawiac gwiazdki i krzyżyki na zgromadzeniu walnym.

Mniej zamożnym członkom hi-ed refundować będziemy.

Wszystkie nasze raty za hajfaje w głosowaniemy jednym umorzymy.

A niewtajemniczonych oświecimy za opłatą.

Prasa i dystrybutorzy skomleć będą pod drzwiami naszymi

o przychylnosć prosząć.Mnie dajcie chociaż posadę sekretarza jakiego

lub skarbnika lepiej ,to statut Wam gratis napisze.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie na ambasadora obierzcie, waćpanowie, a o familii mojej nie zapominajcie, boć liczna i cyfrowe cudeńka w zamorskich krajach też by obaczyć chciała.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Redaktorzy

A partie pozostale podlejsze podatkiem oblozym, coby na te nasze precjoza umilowane starczylo. A i miodek - do recenzji niezbedny - za cos kupowac trzeba, a i tiutiun grzeczny na drzewach nie rosnie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 tygodnie później...

Witam wszystkich uczestników.

Kozystając z okazji wolnego czasu wpadłem do pobliskiej internetowej, zeby zobaczyć co się dzieje w świecie.

Oczom nie wierzę.Pan z Piotrkowa dostał na tyle wyczerpującą odpowiedź od nas, iż nie powinien mieć o nic pretensji.Załatwiliśmy sprawę bardzo grzecznie, tak mi sie przynajmniej wydawało...do dzisiaj.

Jesli chcecie chetnie udostepnimy treść obu listów.

Pozdrawiamy. AA.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli panowie z AA napisali, że mogą udostępnić treść tych listów, chyba już uzgodnili to z drugą stroną... Zresztą mi to ryba, czy one się tu znajdą, czy nie:-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co innego prywatna korespondencja a co innego wyżalanie się tu klienta, który jednak ma do tego prawo. Zresztą, to chyba nie miejsce na takie wyjaśnienia, chociaż ciekawość mnie też żera.. hehe, żądni krwistych polemik czytelnicy. Ale hamujmy sie.

 

Niemniej witamy kolejnego producenta, ostatnio ich wysyp :) Podoba mi się normalne podejście do pisania z nazwą firmy w nicku, zamiast anonimowo.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.