Skocz do zawartości
IGNORED

CO DO MCINTOSHA 6850


ARTUR

Rekomendowane odpowiedzi

ARTUR->>>

 

Hmmm, trudno cos powiedziec konkretnego nie podajesz rozmiaru pokoju, i typu muzyki jaka preferujesz o jakim budzecie mowimy tutaj? Wiec, moja odpowiedz bedzie bardziej generalizujaca.

 

Audio Physic- Tempo IIIi,Virgo 2 i 3,Avanti 3 & 4.

B&W -805N,804N,803N nawet 802N

Magnepan 1.6

 

To chyba wystarczy na dobry poczatek

 

Pyrzyjemnego odsluchu

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

“I drink a great deal. I sleep little and I smoke cigar after cigar. That is why I am in the two-hundred percent form” Winston Churchill

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ARTUR->>>

 

W pomieszczeniu jakim dysponujesz wedlug mnie najlepiej zagraja Audio Physic Avanti 3 lub 4.

 

Sonus Faber- wedlug mnie nie potrafia budowac dobrych glosnikow z wieloma drivers, jakies one dobrze niebrzmia tak jak ich male projekty np. Extrema (juz niestety nie podukowana) i Guarneri.

 

Sluchalem, Cremona versa Avanti 3 , Avanti wypadly lepiej. Jednakze byl to MA 6900 nie 6850.

 

Pozdr.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

“I drink a great deal. I sleep little and I smoke cigar after cigar. That is why I am in the two-hundred percent form” Winston Churchill

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za poradę , Avanti napewno odsłucham( troche są drogie....) Mam jeszcze jedno pytanie- czy dobrze zabrzmią Thiele CS 2.3- mam okazje dobrze kupić.Pozdr.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ARTUR->>>>

 

 

Thiel CS 2.3 mysle ze wypadlyby z Mac dobrze.

Thiel potrzebuje nuetralnego wzmacniacza, z tendencjami romantycznymi (cieplem). Pozatym co jak co Mac ma mozliwosci poprowadzic Thiel dobrze.

 

Niemniej jednak gdybys mial problem z jasnoscia i dzwiek bedzie troszeczke ostry to rozwiazaniem bedzie dobry Cardas kabel gosnikowy (Golden Cross). Polecam rowniez kabel sieciowy do 6850/6900 tej samej firmy.

 

Pozdr

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

“I drink a great deal. I sleep little and I smoke cigar after cigar. That is why I am in the two-hundred percent form” Winston Churchill

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.