Skocz do zawartości
IGNORED

van den hul the first ultimate


rogus

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich mam nadzieję ochłoniętych już po dyskusji o płycie fadeovera :) Mam prośbę do osób które miały styczność z tym kablem o poradę. A mianowicie mój system to Creek 4330 mkII CA D500SE Avance Omega 503, kabl. głoś. Audioquest Type 6 +, interkonekt Black Rhodium Harmony. Po zmianie kabla głośnikowego na AT6+ system stał się bardzo szczegółowy i na małych poziomach głośności słucha się całkiem przyjemnie, natomiast gdy weźmie się głośniej dotkliwie dają po uszach głoski syczące, i wogóle wysokich jest trochę za dużo. Myślałem o zmianie interkonektu co myślicie o VDH the first ultimate. Przeczytałem wszystkie wcześniejsze wątki o nim na forum i wydaje mi się że może się sprawdzić w w/w systemie. Czekam na porady odnośnie VDH ewentualnie inne propozycje osłuchanych forumowiczów. Dzięki i Pozdrawiam.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć rogus

A ostrzegałem przed głoskami syczacymi w tym kablu i mówiłem, że tylko dlatego wybrałem ten oczko wyżej. Podobny, a z sybilantami spokój.

Chyba b. musial Ci się spodobac AQ 6+ i tak się napaliłeś, że pzrymknąłeś uszy na twen aspekt właśnie, a teraz masz problem.

Do rzeczy:

Nie wierzę, abyś VdH czy innym sygnałowym usunął ten problem w sposób satysfakcjonujący i nie ograniczając reszty, która - mniemam - jest świetna. Wg mnie - tak się nie da.

Trzeba było słuchacuważniej i ew. kupić CV4.

 

Sorry, że szczerze i prosto z mostu, ale takie jest moje zdanie.

 

Może któryś z kolegów Ci coś doradzi, ale ja czarno to widzę.

Pozdrawiam.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

=>andrea29

nie ma co owijać w bawełnę połasiłem się na niego:), ale człowiek uczy się na własnych błędach, jego brzmienie generalnie bardzo mi się podoba i muszę ci powiedzieć że te syki pojawiły się parę dni po zakupie jak już się wygrzał, wzrosła szczegółowość tylko że trochę za bardzo. Wiesz tak się jeszcze łudzę że mam kiepski interkonekt i po jego wymianie np. na VDH brzmienie pójdzie w dobrym kierunku (troszeczkę więcej ciepełka, ale tylko troszeczkę) bo przecież klocki mam w miarę neutralne. Please doradź coś jeszcze. I tak jak napisałem głoski syczące pojawiają się kiedy słucham naprawdę głośno. Chodzi mi o bardzo delikatne przygaszenie bez utraty szczegółowości jaką daje mi Audioquest.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rogus: b. doceniam, że stać Cię na szcerość ( mnie też; )

Tylko troche się zżymam, że pisałem i... wyszło, jak wyszło.

Ja te sybilanty wyłowiłem po kilku utworach na zimnych kablach, zatem i Ty powinieneś był to słyszeć wyraźnie za 1. razem w sklepie. Ale trudno - stało się.

 

Wydaje mi się, że sprzedaj go komuś, kto ma zdechły, anemiczny system,matowy i bez blasku. Następnie dołóż i kup CV4, a będziesz happy.

Uczciwie i szczerze Ci radzę.

 

Mam jeszcze inny pomysł, który może wypalić, ale tu go nie zdradzę - napisz do mnie na priva.

 

Pozdrawiam.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rogus,

 

a może kable ALBEDO ? Słuchałeś? Jeśli interesuje Cię brzmienie szczegółowe, neutralne, bez ingerencji kabla w brzmienie, to przyjrzyj się tym właśnie kablom. Nie znajdziesz tu śladu ciepła, ale usłyszysz za to akustykę pomieszczenia. I jeśli elektronika jest OK, to nic nie będzie syczeć.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.