Skocz do zawartości
IGNORED

STOLIKI AUDIO


zdezintegrowany_3PO

Rekomendowane odpowiedzi

Pomyślałem człowieku. Potrafię to zrobić szybciej niż Ty jak widzę... Posiadając takie umiejętności z pewnością sam bym wykonał owe standy dla własnej satysfakcji chociażby...

No chyba, że "Mistrz" to tylko na papierze widnieje, a rzeczywistość to zweryfikowała... Taka to polska edukacja...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

saczek_XTRM:

 

>nie no panowie...to co pokazal Teo przeszlo moje najsmielsze oczekiwania....

 

Gwoli ścisłości, nie było moją intencją odstraszanie od elfana potencjalnych klientów. Jego wyroby mają jedną zasadniczą zaletę: są stosunkowo tanie, a przez to atrakcyjne dla osób dysponujących mocno ograniczonym budżetem. Za małe pieniądze trudno oczekiwać perfekcji, to i jest w pewien sposób zrozumiałe, że towar cechować mogą niedoróbki. W przypadku standów są to powichrowane górne i dolne blaty. Jeżeli ktoś się na to godzi, jego wola - ważne jedynie, by miał świadomość, że otrzyma produkt o jakości adekwatnej to zapłaconej kwoty. Osobom oczekującym czegoś więcej pozostaje udać się do którejś z innych, droższych firm.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teo, 16 Lip 2009, 20:59

 

>Gwoli ścisłości, nie było moją intencją odstraszanie od elfana potencjalnych klientów. Jego wyroby

>mają jedną zasadniczą zaletę: są stosunkowo tanie, a przez to atrakcyjne dla osób dysponujących

>mocno ograniczonym budżetem. Za małe pieniądze trudno oczekiwać perfekcji, to i jest w pewien sposób

>zrozumiałe, że towar cechować mogą niedoróbki.

 

też mam standy elfana - nie są idealne (na forum o tym już było, dałem też fotki) ale też nie dałem za nie majątku - więc zasada "what you pay for is what you get" dobrze pasuje

 

niemniej parę prostych rzeczy może znacznie obniżyć ilość potencjalnych uwag i wzrost reputacji:

1) jakość spawów (u mnie są akurat bardzo ładne ale te z fotek Teo to masakra)

2) krzywizny powierzchni płaskich - pewnie blacha przed spawaniem jest prosta ale naprężenia po powodują jej zakrzywianie

3) niedoskonałości powierzchni - trochę szpachli przed malowaniem i będzie cacy

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

josef krzywizna blachy swiadczy o amatorszczyznie w przygotowaniu do spawania wystarczy zrobic najprostszą rzecz spiać do stolu blachy spawane z obydwoch stron cwęgami i po spawaniu pozostawic do ostygniecia po odkreceniu srub stolarskich niema prawa sie nic powyginać

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

elfan! Słyszysz? Jak nie słyszysz, to słuchaj, bo joseph dobrze gada ;)

 

Kosztować cię te usprawnienia dużo nie będą (jak zgaduję, bo nie wiem jak dużym problemem jest wyprodukowanie standów z prostymi blatami), a co bardziej wybredni klienci nie będą psuć ci reputacji. Więcej staranności, i będzie git!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To moze, aby przerwac juz te dyskusje na temat profesjonalnosci elfana ja pokaze swoj stolik wykonany perfekcyjnie przez SoundArt.Cieszy zarowno oczy jak i uszy.Polecam i wcale niedrogi

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ceny oczywiscie negocjowane indywidualnie.Jezeli powiem, ze ponizej 2.000, to chyba dalej pozostaje "niedrogi".Spojrz na te wszystkie katafalki po pln 4.000-5.000.Poza tym, nie chce mi sie juz tutaj szczegolnie, rozpisywac nad wyzszoscia podloza z mdf'u, czy drewna nad granitowym.Kazdy ma swoje sluszne zapewne teorie ;-)))

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Projekt mój, wykonanie - zaprzyjaźniona firma. Płyty szklane 10mm, klejone. Całość dopasowana wysokością i głębokością do 2 komód z zestawu doors firmy Black Red White. Z przodu drzwiczki szklane 5mm (na zdjęciach zdemontowane) - zabezpieczenie przed małymi, ciekawymi palcami.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

post-11870-100000031 1247819381_thumb.jpg

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale Panowie,To co wkleja Czodaboy to obecna produkcja???mozna go poprosic o foto w wyzszej rozdiałce,a Wy tylko jestescie przewrazliwieni,bo Teo wkleja fotke konstrukcji ktora uszkodzona zostala przy transporcie,fakt z tego powodu ze lakier był nie do konca utwardzony a czlowiek sie pospieszył,poza tym ja nie spawam stojaków tylko ludzie odpowiedni sa od tego.

 

 

A jesli stolik SOUNDArt tu wklejony moze ciszyc oko to juz ja nic nie bede pisał,bo gusta kazdy ma swoje;-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tiroy@ Szafeczka nie ma nic wspólengo z wibrokaustyką ale jest śliczna. Ładnie zaprojektowana, wykonana i wkomponowana w zestaw Black Red White. Jak w Poznaniu na ul. Serbskiej 9.

Uwaga o wkomponowaniu w całość dotyczy tylko górnego zdjęcia.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tez wąłsnie miałem napisac ze mebel tiroya to nie jest w zadnym wypadku mebel audio.

 

 

Odnosnie jeszcze stolika SoundArt???blaty rozumiem MDF???;-)

 

Ciekawie czy ktos zgadnie dlaczego;-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wibroakustyka, ładne pojęcie :) Jednak zaręczam, że zauważalnie istotniejszym wagowo parametrem konstrukcyjnym stolika czy szafki jest współczynnik akceptacji żony/kobiety ;) W ostatecznym rozrachunku miewa decydujące znaczenie.

Czy sprzęt na stoliku wibroakustycznym gra lepiej od np. mojej konstrukcji? Robił ktoś ślepe testy? ;]

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oczywiscie ze stolik solidny co ma te z pare dziesiat kg,z blatami z naturalnego granitu bedzie lepszym rozwiazaniem.No ale nie kazdemu sie granit podoba,ale tez nie same czarne sa kamienie;-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aha mam jeszcze pewne pytanie do Jorkersa

 

 

Mozesz mi podac zakład gdzie proszkuja za 20zł stojaki,z checia bym pojechał;-).No chyba ze to jednarozowa tak "za flaszke" malowanie.Bo standard to od 60zł,ale nie chodzi tu tylko o cene,jako ze stojaków jak maja odpowiednio wykonczone spawy poliestrem trudno w ten sposób pomalowac,tak mi przynajmniej powiedziano.

 

kurde na forum to mozna sie dowiedziec ciekawych rzeczy;-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

elfan >>>> Lepiej dla Ciebie by bylo zebys juz nie zabieral glosu mowie powaznie .

 

robix

 

 

w sumie masz racje,szkoda gadac w sumie,na Tym forum nie udzielałem sie juz prawie przez 2 lata,wiec teraz tak samo uczynie;-).lepiej wywlec wszystko i sie spowiadac na forum,niz sprawe załatwic jak trzeba w danym czasie,bo propocyzje były z mojej strony.No ale tak to juz jest.

 

 

pozdrawiam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisalem juz na PW ale widze ze elfan nie moze wytrzymac prawdy i jedzie oficjala na forum to i ja sprostuje ze propozycje byly nie do przyjecia a cala sytuacja podobna do tej opisanej przez Teo.

 

elfan>>> Stolikii standy firmy StandArt przerastaja cie tak wykonaniem jak i wlasciwosciami sonicznymi o wiedzy konstruktorow nie wspomne wiec zbastuj na tym etapie bo zaczynasz sie juz osmieszac.

 

robix

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

elfan:

 

>Wy tylko jestescie przewrazliwieni,bo Teo wkleja fotke konstrukcji ktora uszkodzona

>zostala przy transporcie,fakt z tego powodu ze lakier był nie do konca utwardzony a czlowiek sie

>pospieszył

 

Konstrukcję totalnie skopaną przez wykonawcę (krzywą, nietrzymającą wymiarów, fatalnie pospawaną) nazywasz "uszkodzoną w transporcie"? Chłopie, litości. Znaczy, kurier rozpakował paczkę, pociął konstrukcję na oddzielne elementy, niektóre podmienił je na podobne, ale o innych wymiarach, całość byle jak pospawał, pomalował, zapakował i dostarczył odbiorcy?

 

Tak trudno przyznać, że coś się spieprzyło, trzeba koniecznie iść w zaparte, że "uszkodzone w transporcie"? Kto niby miałby się na to nabrać?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.