Skocz do zawartości
IGNORED

Yamaha S530 -> pytanie...


Axl2000

Rekomendowane odpowiedzi

Kupilem niedawno to DVD, jednak poczytalem ostatnio w necie iz to DVD lubi sie psuć...wie ktoś z was jaka jest szansa iż DVD akurat sie zwali? Gdyz gwarancje mam serwisową i jest uznawana tylko w jednym serwisie w Krakowie a ja mieszkam w Warszawie...moze pracuje ktos w serwisie i wie ile na ile sie psuje ;) Jak sie okaze ze polowa z nich to doslownie bede ogladal jeden film na 2 tygodnie zeby sie nie zepsulo :) Aha, i ile moze kosztowac pogwarancyjna naprawa? (wymiana lasera czy cos) ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli kupiłeś w Polsce to gwarancję masz w audioklanie. Jeśli od importera to co innego. Na Twoim miejscu bym nie oszczędzał tego DVD, używaj go ile wlezie. Jak laser ma się rozlecieć, to im szybciej tym lepiej. Wymiana po gwarancji jest nieopłacalna, bo kosztuje prawie tyle co nowe DVD. Mi poleciał po niecałych 2 miesiącach.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

We stand in the Atlantic
We become panoramic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.