Skocz do zawartości
IGNORED

Jaki telewizor 29?


MaciekO

Rekomendowane odpowiedzi

No i stało się! Od dwóch miesięcy "chodzę" za telewizorem i im dłużej tym gorzej... Bardzo trudno wybrać. juz byłem o krok od Panasonica PS10 (troche z tego powodu że takie mam dvd) i wiary w firme kiedy mój wzrok padł na Philipsa 9008. Albo ja nic nie widze, albo sprzet pracował w różnych warunkach (w tym samym sklepie, ale wiadomo, że czesto sygnał antenowy maja koszmarny!), ale to była spora różnica na korzyśc Philipsa. Proszę doradźcie, chodzi mi tylko o jak najlepszy obraz bez Pipów, popów i tym podobnych sztuczek. TAk do 3.500. Pozdrawiam. MaciekO

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panasonic px 20, moj faworyt. A philipsy tuz za nim, szukaj philipsow z pixel plus (wiecej linii, ostzejszy obraz) i cyfrową kontrolą fps ;) Duzo plynniejszy obraz.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja za 3600zł kupiłem grundiga 32" 100Hz w auchanie. Ma wszelkie filtry cyfrowe, pełny automat w ustawianiu geometrii obrazu itp. Jakość obrazu, a piszesz że o jakość Ci chodzi, to przecież jakość źródła, czyli DVD, a trudno wyobrazic sobie DVD na ekranie 4/3.

Pozdrawiam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za rady! Andrzeju, czy według Ciebie jakośc obrazy zalezy jedynie od DVD, co mogłoby oznaczać, że w zasadzie kazdy TV może byc byleby odtwarzacz był dobry. Daj znać. Dzięki za pozdrowienia i ja równiez pozdrawiam. MAciek

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupilem LG Flatrona 100Mhz... mozecie sie zmiac ale 3/4 srodka to Philips - ze zrodlowego DVD chodzi jak zyleta, z Cyfry + jest OK, analogowe TV i kablowka wysiadaja ... jako ciekawostke podlaczykem Kompa z Divxem i tez okazal sie super ... Nie jest to "pixel plus" ale jak na 2200 - to polecam ...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla zainteresowanych polecam stronę LG Philips Displays ;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie może głupie, ale nie jestem zbyt w tym mocny. Posiadam kablówkę Aster City. Z uwagi na transmisje sportowe chcę założyc talerz z Cyfrą +, lub inną (jeszcze się nie zdecydowałem co). Czy jakość programów (obraz) z talerza jest porównywalna z kablówką. Co jest lepsze?

Dziekuje z góry za podszkolenie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

->Ramzes

Sam nie posiadam kablówki ale porównując obraz u znajomych z tym co otrzymyję z tunera DVB mogę powiedzieć że tuner cyfrowy jest dużym przeskokiem jakościowym. Sam posiadam Humaxa i efekt jest bardzo dobry. Podobno Nokie mają naprawdę dobre wyjścia RGB i wtedy przy wysokiej jakości sygnale (np. Arte, Mezzo) różnica między DVB a DVD jest już mała. Do tego niektóre kanały dają wiązkę dolby ac-3 (np filmu w tvn) więc jeśli masz amplituner do po prostu podłączasz to i masz "kino" ;-)

Pierwsza rzecz: obraz - bez ŻADNYCH zakłóceń

Drugie: dźwięk - w dobrych stacjach jak w dobrym decku

Trzecie: problem z dekodowaniem. od dłuższego czasu nie mogą zdekodować tego niby "Seca2" czyli Cyfry. Przedtem hulało wsztstko, zachodnie i nasze. W końcu opracują to i znów będzie działać.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.