Skocz do zawartości
IGNORED

Bond w kioskach - tragiczne wydanie


darek2

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie oniemiałem zobaczyłem dzisiaj w kiosku film o Bondzie Śmierć nadejdzie jutro, w cenie 20 zł,pierwszy z kolekcji, która ma sie pokazywać co 2 tygodnie, z zewnatrz wszystko fajnie, jest druga płyta z dziewczynami Bonda.Dopiero jak zobaczyłem opis z tyłu plyty i zdjecia przeżyłem mały szok,zdjęcia na tylnej okładce są nie z tego Bonda, dodatkowo obraz jest w formacie 4:3, a dźwięk 2.0 polski lektor, płyta DVD to 5. W cenie 20 zł dostajemy taki gniot, o wiele bardziej opłaca się zebrać troszkę kasy i kupić boxy po 5 DVD za 155 - 170 zł na Allegro, gdzie wydania są z remasterowanym dźwiekiem i obrazem,jest oryginalna ścieżka dźwiękowa, jak i dla mających kłopoty z czytaniem ścieżka z lektorem. Polska pomysłowość wydawców naprawdę może zdumieć.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie od dziś wiadomo, że do gazet dołączają gnioty zgrane na 1 warstwę DVD nieprzystające jakością do oryginału. Podobnie jest z płytami pirackimi, których jakość bywa skandaliczna a cena bezczelna i zupełnie nie warto wydawać pieniędzy.

Szkoda, że w Polsce nie ma płyt DVD w bibliotekach jak w USA. Bardzo dużo brałem filmów z public library, wszystko za darmo i bez ograniczeń ilościowych. Przecież filmy są częścią kultury, powinien być do tego dostęp darmowy! Dostępne filmy obejmowały fabułę, filmy dokumentalne, podróżnicze, "egzotyczne" fabularne nagradzane na różnych festiwalach międzynarodowych, popularno-naukowe, różne kursy edukacyjne i szkolenia, ogromny wybór!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogę zrozumieć, żeby za to chcieli 5 zł ale nie 20 zł - zgroza, ale co tu mówić jak się wypuszcza nowy film Strażnik z M.Douglasem

i zapomina o napisach, to dopiero nieporozumienie, chyba że wydawcy przyzwyczaili się, że Polacy to naród .... (nie będę kończył) sam byłem wielokrotnie świadkiem, że ludzie w wypożyczalniach pierwsze co pytają przy wyborze filmu - czy ma lektora, najgorzej że są to ludzie ok.20 lat - zapomnieli liter?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zgadza się, 20zł to kretyńska cena. Nawet biorąc pod uwagę wypożyczenie (11.50zł za nowość) i przegranie na płytę 2-warstwową (5zł). Tylko, że w tych wypożyczalniach w Polsce jest tragedia, prawie nic nie ma! Często nie ma podstawowych pozycji z historii kina, ogromnie popularnych seriali jak X-files. Ostatnio po wizycie w Bevery Hills video sią załamałem.... Wybór jest żenujący.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Filmy z gazetami to tragedia. Wyraźnie widać że są na siłę upychane na jednej wartstwie, kompresja jest za silna, bloki to normalka. A lektor jako jedyna ścieżka dźwiękowa to już całkowita porażka...

11,50zł za nowość??? Fakt że ostatnio nic nie brałem, ale pamiętam że nie tak dawno u mnie były po 8zł + tańszy film gratis, czyli po 4zł za film - cena zupełnie dobra.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie wydanie tragiczne,w TV pokazali normalne pudelka a tu dali slimy i jeszcze te fotki z Dr.No. Te 19.98 jeszcze mozna przezyc tylko zeby im nie odbilo i nie podniesli ceny od drugiego wydania.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh, a ja wypozyczylem najnowszego Bonda na Blue-Ray, wzialem pod pache Playstation 3 syna i pomaszerowalem do kolegi, ktory od paru dni cieszy sie plazma Pioneera 50 cali Full-HD. Jeszcze sie nie dorobil porzadnego odtwarzacza wiec podlaczylem PS3 do jego ampli Marantz, kolumny jakis tani zestaw Jamo ale pelnowymiarowy (symboli Marantza i Jamo nie pamietam niestety). Niewazne. Jedno Wam powiem - Full HD po prostu odbiera mowe... szkoda ze nie mam 4 tys euro na taka plazme. Tego sie nie da opowiedziec - to po prostu trzeba zobaczyc...

Najsmieszniejsze ze dysk mial w menu...polskie napisy! :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jeśli DAC - to NOS-DAC z buforem lampowym, jeśli wzmacniacz - to Pure Class A.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lektor to nie tylko lenistwo. Chodzi też o to,że jak czytam napisy to odwracam uwagę od obrazu. Tak to trzeba przynajmniej dwa razy film zobaczyć,żeby dobrze go przeanalizować. Kiedyś też wolałem napisy

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

    Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Słuchawki

    Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

    W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

    audiostereo.pl
    audiostereo.pl
    Muzyka 33

    Marantz Cinema 30

    Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Systemy

    Indiana Line Diva 5

    Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Kolumny

    Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

    O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

    AudioNews
    AudioNews
    Newsy
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.