Skocz do zawartości
IGNORED

co oznacza dvd bez dekoderów ?????


Gość becik

Rekomendowane odpowiedzi

dvd bez dekoderow oznacza takie dvd ktore podaje tylko sygnal na wejscie optyczne lub koncentryczne amplitunera a amplituner, ktry ma wbudowane dekodery dekoduje sobie sygnal do dzwieku 6-cio kanalowego. Ale zeby przy dvd bez dekoderow korzystac ze wszelkich fajerwerkow dzwiekowych musisz miec amplituner 6-cio kanalowy Z DEKODERAMI DD i DTS.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5.1 = 5 glosnikow (2x front, 1x centralny przod, 2xtyl) + 1 kanal basowy czyli subwoofer. szukaj ampli z dekoderami 5.1 a wtedy wystarczy Ci zwykle dvd tylko z wyjsciem optycznym i/lub koaksjalnym. A moze byc jeszcze 6.1 - dochodzi centralny tyl

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość becik

(Konto usunięte)

To znaczy ampli 5.1 juz mam, problem w tym że zamierzam kupić dvd i bałem sie że moge kupić dvd które nie bedzie wykorzystywało możliwości amplitunera. np. ze nie bede mógł słuchać w pro logic 2 :) Co sądzisz o Denon 900 spotkałes sie kiedy z tym ? Za kwote do 2000 warto kupić ? czy moze cos innego ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Becik a do czego chcesz używać Prologic II ,chyba nie do słuchania muzyki,ja go używam tylko w przypadku gdy oglądam filmy z tunera sat.a przede wszystkim filmy na Canal + nadawane zazwyczaj w Dolby Surrand,Nie spotkałem się jeszcze z odtwarzaczem z wpudowanym Prologic II ,dekodery te przede wszystkim są w amplitunerach.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.