Skocz do zawartości
IGNORED

Audio 11/03 - aaale kicha!


Teo

Rekomendowane odpowiedzi

A nmnie coś tknęło by się jeszcze trochę powstrzymać. I dlatego na AS nie kupiłem- postanowiłem poczekać na jakieś wieści z forum : )))

No i mam/wiem.

Pozdrawiam rozżalonych.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie kilka dość już starych egzemplarzy Audio bardzo skutecznie dociąża na spółkę z HFiM stolik pod sprzęt. Przemogłem się jednak i kupiłem ostatni numer na AS za 12 zł dla testów z lat ubiegłych - z ciekawości.

 

Poza płytą, której jeszcze nie odtworzyłem (a teraz dowiaduję się, że to nie to co obiecywano) treść pisemka beznadziejna.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a najdziwniejsze w tym wszystkim jest to, ze na plytce jest kupa wolnego miejsca. Materiały na płytce zajmują 229 MB, czyli mogliby jeszcze zmieścić materiały ze wszystkich testów (włącznie z tymi pominietymi). Hmm ciekawi mnie co było przyczyna pominiecia (pewnie błędne założenie, że liczy sie tylko to co w sprzedaży, choc i tu się przejechali, brak np. testu yamah rx-v430 - 730, mimo, że można je dostać jeszcze w sklepach, po atrakcyjnych cenach). No i wyszło takie świństwo.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-> ulan

 

Co do brakujacych testów, to przyczynš mógł być np. brak czasu. Strzelam, że redakcja chciała przebić czym płytę testowš konkurencji, i zabłysnšć jedbnoczenie na AS - intencje były chwalebne, plakaty wydrukowano, i tylko ze skanowaniem takiej iloci materiału nie całkiem wyszło. To jednak tylko lune przypuszczenia.

 

Obecnoć (lub nieobecnoć) urzšdzeń na licie klasyfikacji Audio (czy w "przeglšdzie rynku", lub na płycie z testami) bywa momentami przypadkowa. Z jednej strony znikajš urzšdzenia, które majš zostać zastšpione, ale jeszcze zastšpione nie zostały - ot, nie ma ich pewno w przyszłorocznych katalogach, ale na półkach dostępne będš jeszcze miesišcami. Z drugiej strony jako "produkowane" pojawiajš się zabawki zastšpione lub wycofane lata (tak - lata) temu. Burdel, lekko mówišc. Przykłady się znajdš liczne, jak komu trzeba (tylko po co?).

 

Ja wiem, że aktualizacja tak wielkiej bazy urzšdzeń to kawał roboty - sšdzę jednak, że skoro redakcja się za to wzięła, chwalšc się faktem wszem i wobec, to mogłaby robotę wykonywać rzetelnie. A tu... jest, jak jest. Zapał był, a wyszło, jak wyszło.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co ? Jak tak czytam te Wasze wpisy/żale nt. AUDIO i sam o tym myślę to nasuwa mi się tylko 1 wniosek: AUDIO robi wszystko, by upaść na własne życzenie. A nie ?

Ktoś zaprzeczy, że źle kumam ?

Długo to trwa, a cały czas obserwuję, jak od kilkunastu miesięcy pismo zbiera cięgi i jest krytykowane za podejście/odejście, niezgodność tytułu z treścią, wciskanie czytelnikom ściemy o sobie, wstępniaki i sami wiecie najlepiej co tam jeszcze.

Nie kraczę, tylko wyciągam smętny wniosek, że źle się dzieje z tym pismem, a raczej jego dowodzącym directorem.

Pozdrawiam i ubolewam, bo nie mam na to żadnego wpływu.

 

PS. Jak można być tak głuchym, ślepym, nieczułym na głosy krytyki i zadufanym w swojej wizji pisma - nie mam pojęcia.

Przykre to ale prawdziwe.

I nie jestem wrogiem ani AUDIO, ani A. K. !!!

Kolega kupował kiedyś prawie wszystkie numery i mi je odddał. Fanem AUDIO nigdy nie byłem, ale że jako jedyne pismo w kraju robiło testy z wykresami to szanowałem je za to.

Chyba nawet nie obejrzę ostatniego n-ru. Dość tu o nim i jednoznacznie napisano. Chyba nikt nie zaprzeczył nawet : (((

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.