Skocz do zawartości
IGNORED

Płyty z gazet


Gość zoom

Rekomendowane odpowiedzi

Gość zoom

(Konto usunięte)

Czy odnosicie wrażenie, ze niektórzy kupują dvd z gazet , tylko po to aby mieć płytę (nieważne z jakim filmem), kupuja bo tanio. Ja kolekcjonuje filmy które mnie interesują a nie te kiepskie wydania gazetowe, nawet to okładki i opisów nie ma pożądnych.Nie szkoda Wam kasy, ja za 10 gazetowych filmów wolałbym jeden pożądny, ale taki który można oglądać dziesiatki razy.Co sadzicie o tym...

 

Przeczuwam spory opór ze str forumowiczów, gdyż pewnie 99% kupuje te płyty (a raczej gazety).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... "ruch oporu" spewnoscia ma swoje zdanie ... ale podpisuje sie pod tym ... za dobre filmy warto zapłacić ... ale z drugiej strony nie kupił bym "wojny domowej", "Kilerów", "paszukiwany, poszukiwana" za 50 zł/szt ... / chociaż za "Misia" dałem :) / to dobra okazja skompletować kultowe tytuły ... a czasem trafiaja sie perełki ( np. "Dune" Lunch'a, "Leon" Bessona, "1492" R. Scota ) ...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zoom oczywiście masz trochę racji. Bez sensu jest kupowanie wszystkiego jak leci, bo gdzie ten badziew potem upychać no i po co w ogóle. Z drugiej strony z gazetek mam z 10 fajnych filmów typu Miś (którego kupiłem dla brata za 50 zł :((( Seksmisja, czy Taxi. Teraz wychodzi Brunet Wieczorową Porą, kolejny kultowy film :-)

No ale znam takich, co kupują absolutnie WSZYSTKO co wychodzi :-)

Widać, narodziny "nowej, świeckiej tradycji" ;-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

We stand in the Atlantic
We become panoramic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

ten odnośnik załatwia kwestie okładek

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie. Nie ma co gadać. ilmy z gazeta to spora frajda! Ile ja musiałbym dac za Kieslowskiego? A czym są "kolory" nie muszę chyba nikomu tłumaczyć? ponadto Bareja z Misiem, Nie ma róży bez ognia, Brunetem to kult w rzeczy samej!!! Bezsennośc, Elizabeth, Byc jak John Malkovich, Siedem lat w Tybecie (troche mniej Pokój Marvina ale zawsze) to przeciez pierwsza liga! A może Almodovar nie?!? Ludzie jezeli ktos lubi kolekcjonowac strzelanki ok. To tez jest dla ludzi i nawet fajnie niekiedy poogladać dla lekkiej rozrywki. Ale jest także to kino niekomercyjne o którym pisze wczesniej. Na szczęście dla "gazeciarzy" mniej chodliwe stad dystrtybutorzy upychaja zalegające w magazynach płytki. Oby jak najwięcej upchneli - tego im zyczę. A najlepiej byłoby gdyby oczywiście stac było nas wszystkich w drodze z pracy do domu na szybkie wejście do sklepu i tak na wszelki wypadek kupienie jedengo lub dwóch filmów do kolacji... marzenia. Na szczęście sa gazety, które w gąszczu mało wartosciowych pozycji dają całkiem sporo pereł. Pomysł z zamieszczeniem linku do okładek super!!! Okładki całkiem ciekawe, a Gosciu który je robi ma sporo talentu. Profesjonalna robota a nie bezmyslne kopiowanie i skanowanie. Wesprzyjcie jego stronke bo zasługuje na to z pewnościa. Dzieki i pozdrawiam. MAciek

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 3 lata później...

"Ostatnie" całkiem niezłe zakupy:

 

- komplet (5 numerów) "Zmienników" Barei.

 

- "Ucieczka z Nowego Jorku" Carpentera - dodane do krzyżówki Naj (niestety jakna mój gust jakieś 5zł - 6zł za drogo).

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.