Skocz do zawartości
IGNORED

Poszukuję znawców Vincent TAC 834


krzys5

Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo chciałem kupić ten wzmacniacz, był na Allegro za ok. 2.5tyś. Z wyglądu na zdjęciach robił wrażenie. Byłem osobiście u właściciela, byłem pewny że kupię ale chciałem go posłuchać i ...........

Tego nie da sie opisac, porażka totalna, wzmacniacz wogle nie grał na godz. 13. a to niby 2 x 120W.

Nie mial mocy, a do tego brzmienie fatalne, dół totalna klucha, nie dawało się tego słuchać.

Zadnego czaru lampy. Zdecydowanie najgorszy wzmacniacz jakiego słuchałem. Polecam zdecydowanie odsłuch przed zakupem aby się nie zawieść. Oczywiście nie kupiłem.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to klapa....

 

Bylem ciekaw Twojej opinii - mam dobre skojarzenia z Vincentem a tu tymczasem porazka.

Jakie kolumny i zrodlo byly zapiete ? moze tutaj lezal problem,moze lampy juz "dogorywaly"...?

 

Jesli mozesz - napisz wiecej szczegolow.

pozdrawiam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wzmacniacz grał z kolumnami B&W CDM7 NT. Nie wiem czy lampy dogorywały. Jednak dzwiek był okropny.

Dół to jedna wielka klucha, dzwiek kompletnie zlany, jedno wielkie buczenie. Byc moze wzmacniacz byl uszkodzony ale watpie w to. Nie było tez czuc mocy wzmacniacza, kompletny słabeusz. Audio Note OTO SE ktorego słuchałem wcześniej pomimo swoich 2 x 10W to był wulkan, nie mowiac o przepieknym brzmieniu. Wzmacniacz został sprzedany na Allegro:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

nie wiem jaka jest opinia nowego własciciela.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.