Skocz do zawartości
IGNORED

Jak spisuje się dyktafon Olympus LS-10?


klosek55

Rekomendowane odpowiedzi

Chcę kupić dobry dyktafon. Jaki wybrać? Polecono mi Olympus LS-10. Jest wiele rejestratorów z zapisem linearnym różnych firm. Zwracam się z prośbą do osób, które używały tego sprzętu o opinie i uwagi odnośnie eksploatacji oraz zalet i wad.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 7 miesięcy temu...

Trzeba samemu przetestować. Z mojego skromnego doświadczenia wynika, że bardzo trudno jest kupić dobry dyktafon za rozsądną cenę, chociaż teoretycznie złożenie takiego od podstaw jest możliwe za śmieszne pieniądze.

 

Ale cóż, życie jest ciężkie, rynek jest bardzo mały, zapotrzebowanie niewielkie, więc za dobry dyktafon (dużo pojemności, rozsądny wybór formatów, nagrywanie pozbawione szumu) przyjdzie mnóstwo zapłacić.

 

Widzę jednak, że ten Olympus ma szaloną cenę, więc mogę polecić Panu zostanie pionierem i ewentualnie opisanie potem wrażeń ;)

 

Sugeruję poszukanie za granicą, może mimo słabej złotówki da się kupić taniej niż w Polsce.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.