Skocz do zawartości
IGNORED

Muzyka elektroniczna, wzm. i glosniki


twinslaver

Rekomendowane odpowiedzi

twinslaver

podobnej muzy słucha mój boss, który właśnie kończy kompletowanie swojego zestawu,

co ciekawe też głównym źródłem dla niego pozostaje Technics 1210, ponieważ kolekcję płyt ma doprawdy imponującą - niemal wszystkie z techniczną muzą (testuje też cyfrowe źródło Tri of Japan do kompletu z lampką)

 

co ciekawe po odsłuchaniu masy klocków zdecydował się na ciekawe rozwiązanie, tzn. pozostawia sobie dwa wzmacniacze w zależności o muzyki i nastroju: lampkę (Tri of Japan) i tranzystor (NAD S300) - a kto bogatemu zabroni?! ;-). Mikser Pionnera zamienił na pre Graham Slee (nie pamietam modelu, choć moim zdaniem przez mikser nie grało wyraźnie gorzej). Do tego podpiął duże Triangle Quartet (czy jakoś tak) i jest zadowolony. Ja natomiast uważam, że mogłoby być lepiej. Z lampą słyszę poważne braki w dynamice, a do NADa (i chyba w ogóle do tranzystora) Triangle są za ostre.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem po wszystkich chyba mozliwych odsluchach i....nie ma to jak zaufac swojemu nosowi i uszom;]...stanelo na:

NAIM nait 5i,

REGA R5,

subwoofer MJ Acoustics pro 50...

 

Budzet lekko przekroczony, ale jest radosc, jest radosc;]...

 

glebia, szczegoly i mocne kopniecie, czyli to czego fani aphex twina lubia najbardziej;]...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Naim CD5x + Flatcap 2x + NAC 72 + NAP 135 + KEF 105.2 Reference

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.