Skocz do zawartości
IGNORED

strony NADa!!!


Gość Bloondi

Rekomendowane odpowiedzi

najlepsze to sa tylko kasztany na placu Pigal (sorry, nie wiem jak sie to pisze), mozna jeszcze dodac trawe z Holandii no i polskie dziewuchy! z tym sie chyba wszyscy zgodza, czyz nie?

 

wiecej najlepszych rzeczy ni ma,reszta to sprawa gustu...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość NADawca

(Konto usunięte)

o widzisz! jeśli Twój denon potrzebuje subwoofera to znaczy, że jest słaby! mój NAD nie potrzebuje subwoofera i to znaczy, że jest lepszy od Twojego denona.

W ogóle uważam, że NADy są po prostu najlepsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zalezy jakie masz glosniki. Ja mam nieduze Energy wiec potrzebuje subwoofera. Nie slyszalem jeszcze zeby subwoofer komus popsol dzwiek - moze tylko poprawic.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W przyszłym roku ma się ukazać wersja NAD-a, który nie potrzebuje żródła, kolumn i płyt. Wydobywające się z głębi tego cuda dźwięki zastąpią wszystko co ludzkość do tej pory w historii muzyki wymyśliła

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słucham NAD-a C370 kolumny DALI 5005 źródło Technics SL-PG 50. Źródło chyba pójdzie do wymiany. Mój kolega ma ROTELA 971 źródło też ROTELA i kolumny Avance Omega509. Jego opinia jak usłyszał NAD-a to taka, że gra on bez wysiłku a inne wzmacniacze na bogatych fragmentach poprostu się męczą. Ja porównałem NAD-a z Technicsem A900mk2(wzmak). Zmienialiśmy tylko wzmacniacze reszta była taka sama. Wrażenia - po przełączeniu z Technicsa na NAD-a to tak jakbyś zdjął kotarę która wisi przed kolumnami. Nie mówiąc już o tym że NAD grał na godzinie 9 lub 10 max a Technics musiał być na 12 lub 13 aby poziom dźwięku był taki sam. Rysowanie sceny i instrumentów to również kolosalna różnica. Słuchaliśmy różnej muzyki nawet ciężki metal, balady metalowe, rock, jazz, pop. A jak już ktoś sobie zdejmnie dekiel i trochę zna się na elektronice to będzie wiedział dlaczego ta konstrukcja tyle potrafi. Duże trafo, 4 elektrolity po 10 000mikroF, 6 tranzystorów Toshiby na jeden kanał i patent NAD-a przedwzmacniacze napięciowe w klasie A patent NAD-a w metalowej obudowie, szyny podające zasilanie do koncówek. Kawał porządnego wzmaka jak na budżetowy. Każdy i tak musi dobrać do niego kolumny, źródło, kable. I jak tego nie odsłuchasz to nie sugeruj się niczym!!!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli interesują cię wnętrza (trzewia) tych wzmacniaczy to polecam strony:

www.angelfire.com/ca/rchau/audio.html#2

www.gmweb.btinternet.co.uk/others.htm

i jeszcze jedna

www.schematic.narod.ru./a_index.htm

Dwie pierwsze dotyczą legendarnego wzmacniacza NAD3020 i jego modyfikacji

a trzecia NAD 310 i 312 (schematy)

Ja posiadam NAD-a 3020(ponad 20-letniego) , który kupiłem za grosze i po niewielkich przeróbkach okazał się bardzo dobrym wzmacniaczem. Współpracuje z CD DENON i kolumnami B&W 302 i nie widzę (nie słyszę) lepszego koktajlu.

NAD robił i chyba robi najlepsze wzmacniacze tranzystorowe na świecie.

Pozdrowienia

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posiadam zestaw nad c-541i oraz integrę C-340 z avance 503 .Sprzęt gra w pokoju średnio umeblowanym o pow. ok15 m.kw W swojej cenie Nad wg mie nie ma konkurentów.

Cenię go za to ,że mówi prawdę o każdej płycie . Dźwięk -wspaniała średnica oraz wysokie tony wynikające ze średnicy .Nad nie męczy można go słuchać godzinami.

Natomiast jeżeli ktoś lubi w każym nagraniu cykanie i zawiesity krągły bas to tylko elektronika japońska -yamacha , technics , marantz ,onkio itp

Moja rada- do kupowania sprzętu - wybierz się za nim kupisz sprzęt na parę koncertów muzyki symfonicznej , rockowej , jazzowej itp. Wytypuj max 3-firmy które produkują sprzęt hifi .Nigdy nie kieruj się tym co mówi sprzedawca lecz tym co mówi ci twoje "ja".Posłuchaj sprzętu na najgorzej i najlepiej nagranych płytach z różnego gatunku muzyki.Zakup zrób dopiero na drugi dzień po odsłuchaniu tego sprzętu który wybrałeś .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak ktos wyżej napisał, najlepsze sa polskie dziewczyny. przeszedłem się wczoraj po Poznaniu, a było goraco jak diabli i mało nie dostałem zawału. z roku na rok panienki zakładaja na siebie coraz mniej. widziałem kilka takich sztuk, że mało co nie wysiadła mi pompka. i to jest naprawdę ważne. sam mam NAD-a i jest to świetny wzmak w tej cenie, ale są lepsze, np. stare Pionieery - widziałem coś takiego z 1981 roku - dual mono, trafo zasilający jak stodoła. gra na poziomie konstrukcji za 4000, a kosztuje 250 zł na wystwace nad niemiecką granicą. pozdrawiam wszystkich miłośników NAD-a. zapraszam na spacer po mieście..

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 33 lat później...

Do konrada

Jest taka firma JANBO w Wołominie. Produkują gotowe zwrotnice. Swego czasu oglądałem ich katalog i były tam jakieś zwrotnice do TONSILI, wg opisu znacznie lepsze od oryginałów. Czy mają akurat do twoich kolumn tego nie wiem. Telefon: 0-22/7876699

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.