Skocz do zawartości
IGNORED

HD 970 gdzie jeszcze można kupić?


Grzos

Rekomendowane odpowiedzi

Dziekuje wszyskim za sugestie. Może spytam inaczej: Jaki CD byłby optymalny do systemu jak w "o mnie". W rachube wchodzi nowy odtwarzacz, tak by w pelni wykorzystac własciwości tego budzetowego systemu, zwłaszcza kolumn. W temacie moich rozwazań poza wymienionym HD 970 sa:

 

Marantz 6002 lub 5003; jak ma sens skusze sie na 7003 (mozliwa późniejsza rozbudowa o wzmak)

NAD 525 bee ew. 542

Xindak 06 (choć tu mam pewien sceptycyzm - "Chińczyk")

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I co z tego, jeszcze trochę i na d... przyszłej małżonki będzie wydziargany napis "made in china", czy to coś zmienia. Są produkty z Chin dobre, a nawet wybitne i są do niczego tak samo jak w każdym innym kraju. To nie chinole partaczą robotę, a raczej zleceniodawca określa standardy wykonania, a potem oczywiscie wszystko idzie na biednych Chińczyków.

 

Do HK z tego co wymieniłeś to bym chyba Marantza polecił. Co do pózniejszej rozbudowy o wzmak to ze swojej strony mogę jedynie dodać, że słyszałem wzmak 7003 i CD 7003 w połaczeniu z Wharfedale Pacific Evolution 30 brzmiało to tragticznie. Cieło po uszach wysokimi i nic poza tym. Natomiast zarówno paczki jak i CD z osobna w zestawieniu z innym wzmakiem ( choćby nowym Harmanem) grały całkiem przyzwoicie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie drogi lechb, to nic nie zmienia...

mój post dotyczył jedynie wpisu kolegi Grzos cyt. "(...) Xindak 06 (choć tu mam pewien sceptycyzm - "Chińczyk")". po prostu kolega wyraził obawę, że Xindak to chiński odtwarzacz, jakby pozostałe - Marantz i NAD - nie były "chińskie", czyli "made in China".... i tylko tyle chciałem powiedzieć. ja nie mam absolutnie żadnych uprzedzeń.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

krzych, 23 Sty 2009, 22:29

 

>nie drogi lechb, to nic nie zmienia...

>mój post dotyczył jedynie wpisu kolegi Grzos cyt. "(...) Xindak 06 (choć tu mam pewien sceptycyzm -

>"Chińczyk")". po prostu kolega wyraził obawę, że Xindak to chiński odtwarzacz, jakby pozostałe -

>Marantz i NAD - nie były "chińskie", czyli "made in China".... i tylko tyle chciałem powiedzieć. ja

>nie mam absolutnie żadnych uprzedzeń.

 

No to mogło trochę tak wygladać jakby było do Ciebie, ale jak pisałem wpis to Twego jeszcze nie było i tez odniosłem się do Xindaka. Pozdrawiam.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.