Skocz do zawartości
IGNORED

podlaczenie dvd do amplitunera


kamon

Rekomendowane odpowiedzi

Czy majac podlaczone DVD do Amplitunera optykiem budzetowym jest sens dodatkowo polaczyc to dobrym interkonektem ? Chodzi mi o to by dzwiek przy filmach puszczac na digital, a przy sluchaniu CD Audio przez analog (interkonekt). Czy muzyka sluchana przez interkonekt bedzie brzmiala bardziej naturalnie, czy to ma sens ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

generalnej odpowiedzi nie ma - zalezy od klasy przetwornikow C/A w stereo w odtwarzaczu DVD. Pozostaje tylko wyprobowac :-))

 

xajas

_______________

www.jaschiks.com

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś bawiłem się w podłączenie DVD Yamaha 510 do amplituinera poprzez chinche analogowe lecz brzmiało to tragicznie i przełączyłem na coaxial oczywiście przy słuchaniu cd w stereo.Najlepszym rozwiązaniem dla mnie było zakup odtwarzacz CD i na tym teraz słucham CD w stereo poprzez chinche analogowe,różnica kolosolna z plusem oczywiście na CD.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zastanawiales sie, jak by to brzmialo, gdybys sume kasy wydanej na odtwarzacz DVD i CD wydal na jeden porzadny odtwarzacz DVD?

 

xajas

______________

www.jaschiks.com

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za CD dałem 600 zł - nówka ze sklepu (z likwidacji innego) więc myślę ,że się opłacało ,żeby mieć dobre stereo z DVD to kwestia 2000 zł ,swojej Yamahy 510 to raczej nie bym nie sprzedał za rozsądną cenę a do filmów w zupełności mi starczy ,gorzej u niej w stereo.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak duza byla roznica po dodaniu do zestawu cd i sluchaniu na nim tylko muzyczki. pomijam kwestie wygody:)

wieksza separacja, dynamika, klarownosc? dvd mimo ze czyta gestszy zapis nie da rady z cd?

jak to jest - mam problem z wysokim pasmem i zastanawiam sie nad zmiana frontow zeby to podciagnac. jednak jak podlaczylem 8 letne cd technicsa nie bylo problemy z tymi brakami. mowa tu o komplecie NAD i glosnikow gale

dzieki za odpowiedz nawet na te glupsze pytania:)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.