Skocz do zawartości
IGNORED

MacBook, jako transport


jeycam

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc,

W dziedzinie Audio jestem dopiero naprawde poczatkujacy, prosze wiec wybaczyc wszelkie nieporozumienia i poprawiac przy kazdym bedzie :) Tak wiec, planuje w niedalekiej przyszlosci zamienic swojego PCta, na ktoregos z notebookow sygnowanych logiem jablka. Planuje tez budowe toru sluchawkowego, wlasnie z komputerem, jako zrodlo. I tu pojawia sie moje pytanie - na okienkowych PCtach mamy foobara z ASIO, a jak wyglada sprawa jakosci sygnalu na OSXie? Dla zainteresowanych, jak narazie mam na oku dwa DACe - Beresford TC-7520 i MHDT Paradisea+, do tego tymczasowo doszedlby najprawdopodobniej Moonlight, albo SOHA II, no i Grado RS-2 lub RS-1.

 

Pozdrawiam,

 

Maciek

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ostro zaczynasz jak na poczatkujacego :). Apple to sprzet uznany przez zawodowocow i to dobre rozwiazanie. Czesto sie je widuje na scenie i w studiach - jakbym mial taka kapuste na zakup laptopa to poszedlbym wlasnie w ta strone choc rozwiazan jest masa i marzy mi sie pasywny komp w ladnej obudowie HTPC. Ale ty chyba szukasz czegos w miare mobilnego jak mi sie wydaje... czy sie myle?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, szukam czegos mobilnego :) Chce zrezygnowac z PCta na Windowsie wlasnie na rzecz Mac'a. Zastanawiam sie tylko jak to jest z wyprowadzeniem z niego sygnalu audio przez USB.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.