Jump to content
IGNORED

Opłacalność kart

bookbook

Recommended Posts

Cze!

Może mi ktoś powiedzieć jak wypada PCM2702 zrobiona na dobrych elementach (oczywiście bez przesady, kabli za 50zł kupował nie będę) na tle innych kart w cenie do ok 200zł, szczególnie Audigy 2, 24bit@mod X-Fi, Turtle Beach Santa Cruz, Vortex 1 i 2.

Jaka jest opłacalność tego projektu, potrzebuje dźwięku do amplitunera i słuchawek, koszt tej karty na przyzwoitych komponentach to około 200zł, niewiem czy nie lepiej więc kupić np. Audigy 2. Nie mam wejścia cyfrowego w amplitunerze, nie interesuje mnie tez dźwięk 5.1, EAX itd. Mało gram, jakby coś do gier mam SB Live.

Hidden Content

Give reaction or reply to this topic to see the hidden content.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

• 2 weeks later...

Za 200zl to tylko jakies uzywane m-audio audiophile , audiotrack prodigy , echo mia.

Zazwyczaj ich cena to okolo 250zl na allegro.Dac i tak zagra lepiej od nich np taki beresord czy zero dac tyle ze ich cena to okolo 500.

Hidden Content

To może Go-Vibe DAC ?

Jest mały, podpinany do USB.

Ja swojego kupiłem za 220 zł, nie mam porównania z topowymi kartami dźwiękowymi tylko ze zintegrowaną i sprzętem stacjonarnym i na moje ucho gra super. Oczywiście DAC stacjonarny lepiej.... ale drożej.

Jeśli nie myślisz o tworzeniu muzyki to wydaje mi się niepotrzebnym kupowanie rozbudowanych kart dźwiękowych i płacenie za funkcje których się nie wykorzysta.

Hidden Content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!

Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

Registered users can disable this message.