Jump to content
IGNORED

KEF Reference 1.2

55wBICEPSIE

Recommended Posts

dokładnie takie jak z linku poniżej:

Hidden Content

Give reaction or reply to this topic to see the hidden content.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

ktoś słuchał, wrażenia? szukam paczek do WT-30 amplifona.

pozdrawiam

Hidden Content

Hidden Content

Guest masterofdeath6

(Konto usunięte)

Ja znam 3.2 - bardzo mi się podobają, ale to większe paczki niż 1.2

i trzeba im pieca i pokoju, amplifion by sobie pewnie nie poradził. Z tymi 1.2 może da radę.

Jak cała seria gra podobnie to szykuj się na ciepły zmiękczony gęsty dźwięk, z ładną średnicą, niezbyt szybkim basem, ale z uderzeniem i zdrowo szczegółową delikatną góra :)

3.2 to rzeczywiście sporo większe paczki. pomieszczenie 20 metrów więc te 1.2 spokojnie powinny dać radę. one w zanadrzu mają dodatkowego asa. tzn basowca. jest schowany w obudowie. z zewnątrz widać tylko uni-q. jak pamiętasz przestrzeń z 3.2? kawałek czasu grałem na Q5. fajnie budowały scenę w głąb. wokale super, trochę dopalone. bas rozciągnięty miękki. kulała natomiast góra. uderzenia w talerze, szarpane struny w gitarze akustycznej - wszystko mocno stłumione. takie tsss bez wybrzmienia. w spokojniejszym repertuarze sprawdzały się OK. nie męczyły. bdb grały przy cichym słuchaniu co dla mnie też jest ważne. w takim flamenko gitarowym np brakowało im już wyrazu. takie pitu pitu tsss tsss. teraz przejściowo gram na trianglach. to zupełny zwrot o 180 w prezentacji dźwięku w stosunku do Q5. góra szczegółowa, dużo życia, grają szybko. średnie i bas z mniejszą wagą i nasyceniem, czego mi brakuje. podsumowując wokale i głębia jak z Q5 - no może deko wyżej. góra żywa jak u triangla i jest OK. ew. jak ktoś ma inne propozycje do zestawienia z WT-30 to proszę bez krempacji :)

Hidden Content

Guest masterofdeath6

(Konto usunięte)

3.2 mają 2x20cm - w 2 osobnych obudowach, promieniujących do trzeciej wspólnej obciążonej dość dużym otworkiem, przestrzeń była dość zaskakująca jak na 22m2 !! W moich 27m2 było by pewnie jeszcze lepiej.

1.2 mają 1x16cm - do 20m2 powinno być OK.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!

Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

Registered users can disable this message.