Skocz do zawartości
IGNORED

co sądzicie o allegro?


marioli

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Chcę kupić nowe głośniki do kina domowego.Słyszałem i czytałem tu na forum, że na allegro jest najtaniej ale czy bezpiecznie? W koncu wydaje człowiek nierzadko na sprzęt parę tysiecy złotych i nie chcę zostać "zrobiony w konia" Z drugiej strony każdy szuka sposobu by zapłacić jak najmniej.Ciekaw jestem czy macie jakieś doświadczenia w kupowaniu na allegro,co o tym sądzicie,może macie jakiegoś sprawdzonego-godnego zaufania sprzedawcę?Czekam na odpowiedzi i z góry dziękuję

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko zależy od sytuacji.

Nie wiem czy w Twoim przypadku się to sprawdzi ale ja mieszkam w na tyle dużym mieście, że jak chcę coś kupić to "poluję" na sprzedających z mojego miasta - wtedy nikt mnie nie oszuka ponieważ osobiście idę do gościa i oglądam sprzęt.

"W ciemno" owszem i kupuję ale tylko drobiazgi typu płyty, inne gadzety i jak na razie się nie naciąłem ale sprzętu powyżej 500zł to już bym w ciemno nie kupił.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie oszacowac musisz ryzyko. Zapomnij o gwarancji w takich wypadkach.

Po prostu kupujesz sprzet taniej, jezeli Ci sie nic nie uszkodzi w ciagu roku masz roznice w kieszeni zaoszczedzona. Jezeli cos Ci walnie, serwis normalnie placisz.

Ja mam wiekszosc rzeczy kupowanych na Allegro i poki co sie nie nadzialem. Oczywiscie wieksze rzeczy odbieram osobiscie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, ja na allegro dzialam juz chyba z 3 rok, ostatni szczegolnie duzo kupowalem, raz kupilem (poza aukcja) DCC jak sie okazalo nie nagrywal (co za niespodzianka) ale kobita nie wiedziala o tym wyslalem do niej sprzet ona oddala kase, innym razem kupowalem kilka dyskow SCSI dosyc drogi sprzet, jeden byl walniety, gosciowi odeslalem w 1,5 tyg dotarl nowy, ale to byly 2 przypadki na wiele aukcji, przedewszystkim musisz sobie wybrac kontrachenta ktory widac ze z tego zyje i kazdy negatywny komentaz jest dla niego powaznym ciosem, tacy raczej nigdy nie robia nikogo w balona i przewaznie daja gwarancje na sprzet, czesto mozna spotkac normalne sklepy na allegro goscie daja FVAT jakies wyprzedaze itd. nic sie nie boj tylko poczytaj komentarze goscia przed transakcja, powodzenia

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jeżeli coś jest głupie ale działa, to nie jest głupie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zerknij tutaj fajny sprzet gosc 100% tylko dla kina zalecane kupic 2x ale warto, srodek sobie juz jakos dokombinujesz

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

powodzenia

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jeżeli coś jest głupie ale działa, to nie jest głupie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To są jakies nietypowe Tonsile - chyba na GDN 13/40/8 - z polipropylenową membraną i GDWK 8/80. Nigdy takich nie widziałem a myslałem że znam całą ofertę Tonsila :-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.