Skocz do zawartości
IGNORED

Przesyłka w HiFiClubie dla Zbiga


Papamek

Rekomendowane odpowiedzi

Zaszła drobna pomyłka. W skrócie było tak. Przyszedłem i zapytałem, czy mają The Best of Rachmaninow. Wyciągnęli płytę, ale okazało się, że to jest, powiedzmy, The Best of Other Composers, played by Rachmaninow (transkrypcja z oryginalnego zapisu z wałka przy zastosowaniu Bösendorfer 290SE Reproducing Piano). Jak powiedziałem, że to nie to, bo szukam płyty z kompozycjami Rachmaninowa, powiedzieli że w ogóle to jest seria dwóch płyt i ta druga, a właściwie pierwsza, przyjdzie wkrótce. No i przyszła, ale okazało się, że jest to The Best of Rachmaninow, played by Rachmaninow. A ja szukam The Best of Rachmaninow, played by Other Pianists. Wszystkie z Telarca i z dość podobnymi okładkami z tym samym zdjęciem Rachmaninowa.

 

Jakby ktoś szukał w wyszukiwarce po angielsku, to czasami jest Rachmaninoff, a innym razem Rachmaninov. I to by było na tyle, jak zwykł mawiać prof. JTS.

 

Tak czy inaczej, dziękuję za wiadomość i pozdrawiam.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.