Skocz do zawartości
IGNORED

Amplituner


Gość Mikołaj

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Mikołaj

(Konto usunięte)

Na wstępie napisze że wiem że było już dużo takich postów i że się z nimi zapoznałem. Mam małe doświadczenie w tej dziedzinie ale lubie dobry dźwięk i dlatego zdecydowałem się na zakup wzmacniacza av ,myślałem również o zakupie amp stereo ale doszedłem do wniosku że to nie dla mnie. Chodzi mi konkretnie o pomoc w zakupie amplitunera,mam na oku głównie onkyo tx-sr600..mysle jeszcze ewentualnie o jakimś modelu Yamahy w podobnej cenie..Mam do wydania do 2000zł na ten cel. Co byście mi mogli zaoferować..nie wchodzą w gre żadne używane klocki. Proszę również o opinie na temat Onkyo. Z góry dziękuje za wskazówki i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

onkyo ampli są super ale nie znam ich dokładnie więc nie bede wnikał w szczegóły ale za 2000 tyś zł jak duzo filmów oglądasz to YAMAHA rv-v640 albo denon 1604 ale jak do filmów to yamaha.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mikołaj raczej nikomu nie chcę się pisać po raz kolejny opini tych samych ampli. Wystarczy że zajrzysz do wyszukiwarki albo do opinii. W opiniach znajdziesz opis zarówno onkyo jak i yamahy. Po za tym poszukaj trochę na stronach internetowych. Ja w ciągu 5 minut znalazłem testy onkyo na

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) na

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) są testy denona. Wykaż trochę incjatywy!!!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość mikołaj

(Konto usunięte)

jesko..domyślam sie że ten temat był już wiele razy na łamach forum..czytałem opinie o yamahach i onkyo,byłem i czytałem testy na maxaudio..ale nadal mam dylemat bo dla mnie 2tyś zł to dużo kasy i chce ją zainwestować w jak najlepszy sposób,a sam z praktyki wiem że jak ktoś ma jakiś sprzęt przez dłuższy czas to wychodzą na wieszch wszystkie wady i zalety i dlatego chciałem żeby posiadacze tych ampów sie wypowiedzieli..nonstop szukam w sieci informacji na temat modeli które mnie interesują ale zarówno yamaha jak i onkyo mają dobre opinie..a co do Denona to pomyśle,tylko wygląd zew. mi sie nie bardzo podoba(kwestia gustu),choć nie wątpie że dźwięk to wynagradza,ale ja chce mieć sprzęt który będzie dla mnie perełką w oku zarówno pod wzgledem wizualnym jak i muzycznym :) Dzięki za wypowiedzi,pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość Mikołaj

(Konto usunięte)

No i nadchodzi dzień ostateczny :)..możliwe że jutro zakupie swój sprzęcik..mam tylko nadzieje że będzie to Onkyo tx-sr600,boje sie że jak nie będzie dam sie namówić na jakiś inny amp w tej cenie.. jednak w gre wchodzi jeszcze tylko Yamaha a ja postaram sie być twardy ;) Obiecuje że napisz opinie do sprzętu który wybiore...Pozdrowienia i dzięki składam wypowiadającym się na temat mojego postu.Podoba mi się tutaj, forum zyskało nowego czytelnika :) Jeszcze raz pozdro i thx!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość Mikołaj

(Konto usunięte)

Ano z powodu kasy =)..mam do wydania 2 tyś zł..i tyle kosztyje tx-sr600 (dokładnie 1999zł),a tx-sr601 kosztuje 2799zł i oba modele różnią się (i tu moge się mylić) tylko tym, że sr600 ma 115W na kanał a sr601 125W na kanał,czyli różnią się tylko mocą wzmacniacza..jeśli już miał bym iść z biegiem czasu to by mnie było stać na tx-sr501 za 2199zł i przy tym 85W i gorszą jakością i wyposażeniem od tx-sr600 (choć by pilot)..więc myśle że słusznie mój wybór padł na tx-sr600..a co wy o tym myślicie? :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"a co wy o tym myślicie? :>"

 

Ja jestem ZDECYDOWANIE za !!! dołączysz do elity posiadaczy Onkyo, narazie jest nas na forum zaledwie kilku, a trzeba działać, bo Yamaha zalewa nas ze wszystkich stron .....................:)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość Mikołaj

(Konto usunięte)

Dobra panowie..to już chyba ostatnie pytanko przed zakupem Onkyo(dziś oglądałem). A pytanko brzmi tak..czy tx-sr600 ma podświetlanego pilota (jak droższe wersje?)..posiadacze Onkyo pomóżcie :) Pozdrowienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oczywiscie jakości/cena odgrywa tu największą role,bo onkyo jest według mnie zdecydowanie za drogie jeśli chodzi o stosunek cena/jakość,ale jeśli cały czas muwimy o allegro bo w sklepach to jest całkiem inna bajka i yamaha nie jest tam tak bardzo tania,nawet drozsza od onkyo:)))POZDRO.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i tu masz efan absolutną rację. Skoro Yamaha może tanio to dlaczego reszta nie może? nie wiem ile onkyo kosztuje w Japoni ale ceny w europie są bardzo wysokie, oczywiście jeżeli porównywać z Yamahą bo to jest ewenement na naszy rynku. Inna sprawa to jakość, to co prezentuje Yamaha trzeba poprostu lubić, ta firma ma zupełnie inne spojżenie na kino domowe, zresztą zawsze miała..............

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesko ale jesli muwisz cały czas o cenach z allegro bo tam yamaha jest zdecydowanie tańsza od onkyo bo tak jak muwiłem wczesniej w sklepie sytuacje jest taka sama a nawet powiedział bym że yamaha jest droższa,a przeciesz nie każdemu odpowiada kupowanie od przemytnika,więc fajnie by było jakby yamaha ceny w sklepach oczywiście w polskich miała takie niskie to bym wtedy u przemytnika nie kupował.POZDRO.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuję Pioneer VSX-839RDS z THX. Kupiłem go w EuroAgdRtv za 1900 zł po przecenie. Może już go w sklepach nie być ale zadzwoń do centrali Euro i zapytaj się w dziale Rtv czy jest gdzieś na sklepie to Ci go przyślą do sklepu w Twojej miejscowości. Ja tak kupiłem w Euro odtwarzacz DVD. Zoacz sobie opis i cenę na WP:

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Krzysiek

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.