Skocz do zawartości
IGNORED

Rowni i rowniejsi na forum AS


foxbat

Rekomendowane odpowiedzi

  • Redaktorzy

"Jozwa, napiszesz mi dlaczego McGyver moze wpisywac sie nawet w watkach w ktorych jest zablokowany i bede grzeczniutki.."

 

A, nareszcie konkretny nick. Otóż powtarzam to, co napisałem powyżej: nie jestem w stanie ani dać komuś takiej możliwości (sam jej nie mam), ani mu jej odebrać, jeśli jest wynikiem błędu programu, ani wreszcie stwierdzić, ze ktoś taką możliwość posiada. A że (jak twierdzisz) tę możliwość posiada akurat ktoś, kto ci nie leży, to cóż - widocznie Wszechświat cię nie lubi. Tyle mogę obecnie na ten temat.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Redaktor, 20 Kwi 2009, 22:04

 

>"dlaczego jedni uzytkownicy moga sie wpisywac w watkach w ktorych sa zablokowani?"

>

>

>Nic mi na ten temat nie wiadomo. Jeśli istnieją konta (nicki) które mogą wpisywać się w wątkach, w

>których są zablokowani, jest to dziura w systemie. Na podobnej zasadzie jeden z forumowiczów zapytał

>mnie niedawno, dlaczego może przenosić wątki między zakładkami. Oczywiście to też była dziura.

>Najlepiej będzie, jeśli ci "jedni użytkownicy" (tu chyba biją za podawanie nicków, czy co??) napiszą

>sami, czy mają taką możliwość. Bo ja nie jestem w stanie tego stwierdzić.

 

jóźwa, nie bądź śmieszny, kilka mieśięcy temu zgłaszałem, że McGtver ma taką możliwość, stwierdziłeś, że to błąd w systemie. Błąd się naprawił? Nie. Npisz otwarcie, że Mac to moderator i po sprawie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.