Skocz do zawartości
IGNORED

DVD panasonic s35


kolarz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam pytanko posiadam Zintegrowany wzmacniacz stereo TECHNICS-a model SU-V 570 pxp cap. klasa AA

troche stary ale jary. Dotego podpiete kolumny ALTUS 300. Teraz zastanawiam sie nad kupnem DVD panasonica s35. Doradzcie czy warto ?? Ewentualnie jakies inne propozycje.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko w jakim celu ? wyglada że jestes audiofilem niskobudzetowym. Zebrałeś zestaw w pewnym okresie i teraz albo:

1- dostaw do tego CD- w komisie za 200-300zł kupisz dobrego Sony czy Technicsa i dalej słuchaj swoich ulubionych płyt

2- sprzedaj wszystko i kup kino domowe takie, na jakie Ci budżet pozwoli.

Pozdrawiam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HHHHm jestem moze niskobutrzetowcem , bo niemam pracy. Wymiana całkowita niewchodzi w rachube jak narazie , moze kiedys. Urzywanego CD tez niebede kupywał :( pare razy widziałem jaki złom jest w komisach i nieda rady, pozatym dostałem nauczke na urzywanym sprzecei. A jak mam wydac 300 zł na urzywany to wole dołozyc 300zł i kupic nowke w tym przypadku DVD panasonica.

Zreszta kolumny mam dopiero 2 lata awiec nie czas wymieniac ich.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>Kolarz

Śmiało kupuj Panasonica 35. Kupiłem i nie załuje. Mało tego jestem zadowolony. Co prawda słuzy mi jedynie do ogladania dvd i oglądania i słuchania koncertów na dvd, gdyz do cd mam osobny sprzęt. Prawda jest że odtwrazacze budżetowe dvd słabo odtwarzają cd, ale nie jest to az taki dramat że nie można słuchac. Można i jest spoko. A co ciekawe ten odtwarzacz całkiem dobrze (dziwne ale biorąc pod uwagę kompresję chyba nawet lepiej niz standardowe cd) odtwarza mp3. Jesli chodzi o filmy chyba trudno Ci bedzie znaleźć cos lepszego w tej cenie (aktualnie chyba niecąłe 600zł!!!). Kupuj w ciemno i dobrego ogladania a i słuchania. Pozdrawiam i daj znac jak chodzi kiedy juz kupisz. No i jak juz sie "odbijesz" po prostu dokup jakieś lepsze cd (polecam Cambridge Audio, ale wybór jest tak olbrzymi że strach!!!) a PAnasa z całą pewnościa tak szybko nie wyrzucisz. Na razie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W kategoriach bezwzględnych Panasonic 35 jest bardzo dobry, faktycznie wszyscy są zgodni że w tej cenie i sporo więcej nic lepszego nie kupisz. Chyba że droższego Panasonica czyli 75. I tu temat się rozkręca. O ile odradzałem Ci 35 bo to nie pasuje do twojego zestawu, a w przyszłości też się nie przyda bo nowych formatów nie czyta. Mp3 też czyta kiepsko jak każdy inny. Natomiast jesli wyrwiesz za 800zł model 75 to dostaniesz:

1- pełne wsparcie dla mp3 (tylko Panasonic to robi)

2- w przyszłości będziesz cieszył się DVDAudio jak zmienisz reszte sprzętu

Pozdrawiam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 tygodnie później...

Hej Zastanwiam sie nad kupnem DVD Panasonica s 35 (bo tyle aktualnie posiadam kasy) i nie chodzi mi o mp-3 bo do tego jest komputer ale interesują mnie 2 sprawy: 1) dlaczego w każdym opisie na stronie producenta np. podaje sie że ma 2-kanałowe wyjście audio co to oznacza że gra stereo :) a co z systemem 5.1 czy dolby digital czy będzie możliwość uzyskania profesjonalnego dżwięku audio?? i 2) posiadam zestaw głośników KODA 5.1 oraz amplituner Panasonic SA-HE 75 czy moge pod amplituner połączyć a dvd tak aby obraz był przekazywany pierw na wzmacniacz a potem na tv tzn cz na menu ekranowym Amplitunera będzie możliwośc oglądania i poruszania się po menu dvd???? mam jeszcze pare pytań ale musze je sklecić w całość - Pozdrawiam :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość GG:2974537

(Konto usunięte)

Siemano sam zastanawiam sie nad DVD.Odnośnie 2 kanałów model DVD S-35 ma m.in wyjscia audio na dwa kanały poprostu lewy i prawy a osobno optyczne.Tak więć jeżeli chodzi ci o podpięcie diwika do amplitunera to musisz sprwdzić jakie posiadasz wejscia. W starszych modelach sa analogówki na czinczach w nowczych dodatkowo optyczne.Wiec jeśli twój amplituner nie posiada wejscia optycznego a chcesz puścić 5.1 kanałów musisz kupić droższy model dvd polecam DVD S 75 który to oprócz optycnego wyjsia na dwa kanały dodatkowo posiada wyjscia analogowe czincze 5.1 na suboofer(aktywny) Jesli natomiast masz w amplitunerze wejście optyczne problem z głowy wystarczy ci podstawowa wersja S 35 która w przeciwieństwie do S 75 jest o 2 banki drozsza a rózni sie jedynie dekoderami DTS własnie na tylnej sciance ma wyjścia na czincze 5.1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość GG:2974537

(Konto usunięte)

A dokładniej wg. opisy kat.DVD S 75 jest bogatsza od DVD S 35 o pare dodatków takich jak:

1. HighMat

2. Progresywne skanowanie podczas odtwarzania w formacie NTSC

3. Fukcję zwiekszania głębi ostrośći

4. Cyfrowa redukcja szumów przy odtwarzaniu plików MPEG

5. Tryb wyświetlania obrazu (Soft, Fine)

6. Wybór monitora

7. Podwójny remastering

8. Fukcja "Tylko dźwięk"

9. Wbudowany dekoder Dolby Digital/DTS

10. Fukcję wirtualnej bateri

11. 5.1-kanałowe wyjście surround/wyjście na subwoofer

12. O 5wat ma większy prad i trochę cięższy jest 2.4 / 2.7

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość GG:2974537

(Konto usunięte)

To jeszcze raz ja

Nowościa i ciekawostka na niemieckim rynku jest tuniutki jak na nasza kase ok 64 euro diwik który bierze wszystkie formaty łacznie DIVIXAMI a nowościa jest sieciówka. Jest poprostu wbudowana karta sieciowa która umożliwia po podłaczeniu naszego segmentu do neta ogladanie filmów z dysków urzytkowników sieci.Jest to zajebista rzecz.Siedzisz sobie wygodnie w domu wyszukujesz film na jaki masz ochotę i jezeli trfisz na niego w sieci odrazu ogladasz go bez konieczności sciagania tak jak to jest w kazie czy emulu poprostu ogladasz go z dysku innego urzytkownika z którym nawiazales połaczenie.Fajna spraw.Firma produkujaca taki sprzecik nazywa sie uniwesum na liteon z takowa sieciówka trzeba odpalić z grubej rury ponad 1500zł kosztuje taki model

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.