Jump to content
IGNORED

wadlliwy denon dvd-2800

remolmar

Recommended Posts

witam wszystkich.

jestem tu poraz pierwszy - tak wiec - debiucik. a wiec.........jestem szczesliwym posiadaczem sprzetu denona ( lub nieszczesliwym - do konca nie moge uwierzyc ). w skladzie 3802 + 2800 + B&W CDM. w zasadzie od poczatku uzywania dvd - byly probelmy lecz chyba zafascynowany nie zauwazalem tego:(. moje dvd wiesza sie na roznych plytkach tj. oryginalnych filmach, audio nagrywanych z kompa, mp3. najczesciej zdarza sie to na nagrywanych z kompa.oryginalne filmy zacinaja sie po godzinie odtwarzania. nie jest to problem plyt porysowanych czy innych - plyty jak krysztal niezniszczone nowiutkie z marketow poporstu sie zacinaja - dodam ze nie wszystkie. a zeby utrudnic znalezienie usterki to zauwazylem nastepujaca sprawe : gdy dana plyta zacina sie czasami pomaga gdy zrobie OPEN - CLOSE i gra jakby nigdy nic sie nie stalo:) . w tej chwili sprzet jest w serwisie. koszt naprawy uhmmmm 1200zl - wymiana ukladu optycznego:) . i oto moja prosba do Was: czy ktos cookolwiek slyszal o tym czy aby ten model dvd mial wrodzone wady i usterki takie jak moje byly nagminne dla tego modelu? technik ze serwisu powiedzial iz sprawdzil numery seryjne sprzetu i jest on niby na liscie takich co niby wyszly z usterkami - wiec jesli tak jest to dlaczego by nie mial naprawaic tego denon za free? jak myslicie? naczytalem sie rowniez o jakis regulacjach Tilt ( cookolwiek by to mialo znaczy ) . jestem troche zdesperowany , bo kupilem sprzet poweidzmy dobrej marki a tu takie "krzaczki". niewiem jak tez jest z upgreadem oporgramowania?

znajomi cicho nabijaja sie ze mnie bo maja caly sprzet wartosci mojego dvd:) i nie maja problemow.

dzieki za opinie i wszystko co moglby mi pomoc

RM

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!

Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

Registered users can disable this message.