Skocz do zawartości
IGNORED

kino domowe Yamaha-czy warto???


Gość forrest

Rekomendowane odpowiedzi

Gość forrest

(Konto usunięte)

Cześć wszystkim "Forumowiczom"

 

Mam okazję kupić tanio (nie kradziony!!!) zestaw Yamachy amplituner 640+dvd Yamaha540+głośniki Eltax Liberty 5+(komplet 5 głośników).

Moje pomieszczenie to jakieś 25 m2 i nastawiam się raczej na KD, jeśli chodzi o stereo, to jest to drugoplanowa sprawa-ale też ważna.

W tej chwili nie planuję subwoofera(mały deficyt budżetowy)-jest to kwestia kilku miesięcy.

Co sądzicie o tym sprzęcie-czy warto inwestować???

Proszę o opinie na ten temat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem trafny wybór. Mam ampli 440 + DVD 540 + Eltax Universe + sub Symphony 150. Zestaw o którym piszesz może być tylko lepszy. Nie zapomnij o wymianie kabli jak poprawi Ci się sytuacja budżetowa.

W stereo też nie jest źle (po wymianie kabli). Są tacy co marudzą, ale nie mają do końca racji. Za te pieniądze jest OK.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

yamaha 640 jaks czas temu dostala nagrode EISA jako odbiornik A/V roku, co niewatpliwie daje powody zeby wstepnie ocenic dobor za calkiem trafny. aczkolwiek sugeruje posluchac (jak sie nie da tego konkretnego, to moze pobliski mediamarkiet posiada taki do demonstracji).

cokolwiek by sie nie dzialo - odradzam zakup bez posluchania (no chyba ze lubimy emblemat yamahy, i jaki kolumienki maja design...)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość forrest

(Konto usunięte)

Za MM-dziękuję bardzo(nie lubię hitlersynów!!!)-mam lepszą zaprzyjażnioną sieć sklepów w moim mieście.

Przed zakupem będę miał okazję posłuchać kilka modeli, ale 640-mi najbardziej odpowiada-będę miał dobrą cenę, więc pewno się skuszę.

Jeśli chodzi o kable to co radzicie(na fronty inne, na tył inne??)

A czym połączyć DVD z amplitunerem-światłowód, czy coaxial?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kable wymień. Nie słuchaj tych co piszą, że do tego sprzętu nie ma to sensu.

Oczywiście wszystko w rozsądnych granicach np. do 30 zł./m.

Wymieniłem fabryczne do frontów i centralnego na Monitor Atmos Air 195 Silverline - w kinie może różnica nie jest zbyt wielka, natomiast w stereo poprawa i to duża. Tyły Nakamichi OFC 2x2,5 mm. Do połączenia zastosowałem kable Bandrige z serii Profigold, coaxial oczywiście. Można pewnie i droższe tylko czy warto?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może napisz jak tanio masz możliwość kupić ten komplet to wówczas można się wypowiadać czy warto.

Co Do w/w Yamahy + Eltax Liberty 5+ to nie można o nich powiedzieć złego słowa ale wszysko zależy ZA ILE ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość forrest

(Konto usunięte)

Co do połączenia DVD i amplitunera coxialnie-to jest tylko jeden mały problem, Yamacha nie ma wejścia DVD coaxial tylko optyk. Nie robi mi to wielkiej różnicy, poza tym, że utrudnia sterowanie DVD z pilota od amplitunera.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hm....... myslałem że masz okazję dużo taniej kupić ten zestaw niż 4700 zł.

Ale dobre i 800 zł zaoszczędzić. Teraz jest dużo takich promocji jeśli sie kupuje cały zestaw do KD.

Myślę że warto za tą kase kupić ten model Yamahy i DVD + Eltaxy Libert 5+ jesli sprzęt jest NOWY !

Żeby tylko Ci nie wcisneli zamiast tych Eltaxów Liberty 5+ kolumn Eltax Discovery !

Pozdrawiam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.