Jump to content
IGNORED

kupie 2 szt. opa 2134


art

Recommended Posts

Panterka to miło, że pomagasz kolegom ale TI to nie jest "frikarnia" takie podejście może spowodować usunięcie naszego kraju z programu sample. Tak więc, proszę o wstrzemięźliwość w tym zakresie, bo program sample powstał nie po to by unikać kupowania układów scalonych w sklepach.

Link to comment
Share on other sites

Popieram R.

Szczególnie, że koszt tych kości jest naprawdę nieduży i cieszę się, że R. zauważył niestosowność takiego postępowania.

Na innym forum swego czasu, gdy wdałem się w dyskusję na ten temat z kolesiem, który chwalił się jakim jest cwaniakiem, bo podawał kilka razy różne adresy firmie wysyłającej sample nikt niestety mnie nie poparł, a szkoda.

Szanujmy źródła sampli, bo wiele firm ma już Polskę na czarnej liście.

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

OPA134/2134 sa po okolo 10 ZL za szt.I uwaga ich parametry predyspon.je do zastosowania jako wtorniki wyjsciowe,dla wzmocnien pow.2v/v lepsze sa np.OPA604/2604.Brzmieniowo 134 zagraja niezle pod warunkiem ze zastosowane sa rezystory o wartosciach pow.10kohm!Czesc!

Link to comment
Share on other sites

Macie rację, przyznaję się bez bicia, ale nie nadużywając ich dobrej woli chybna można raz na jakiś czas skorzystać z Ich uprzejmości. Ale najgorsze jest to, co dzieje się na Allegro i innych tego typu, w końcu i TI wpisze nas na swoją czarną listę.

 

>>> Kto robił GIGANTA 2000 z Elektora ?

Link to comment
Share on other sites

Guest art.

(Konto usunięte)

z ciekawosci w CD Yamahy chce wymienic JRC 2068DD na inny WO i zobaczyc czy cos sie polepszy czy popiepszy...wczesniej wlutyje podstawke...problem w tym ze zasilanie WO to +/- 5V, wiec musze wstawic WO niskonapieciowy.

Link to comment
Share on other sites

Guest art.

(Konto usunięte)

zgadza sie, lecz to wiaze sie ze skomplikowanymi obliczeniami...niestty wiedzy az takiej nie posiadam, dlatego jest ta podstawka pod WO i jezeli efekty sluchowe mnie nie zadowola po prostu wroce do pierwowzoru.

Link to comment
Share on other sites

darkul - masz rację, jednak przy odrobinie wyczucia, można dobrać WO do układu (ewentualnie trzeba mieć klika typów pasujących z grubsza pod daną aplikację, żeby słuchowo wybrać najbardziej odpowiadający). Np. podoba mi się do Marantzów 2604 bo trochę je temperuje w zakresie wysokich częstotliwości i jest ogólnie dobry itd.

Link to comment
Share on other sites

Nie znam układów TLE i chyba czas się nimi zainteresować :). Mam większe doświadczenie w 2134 i 2604 i z tych dwóch jednak ostatni lepiej mi brzmi i to w dwóch różnych aplikacjach, ale to chyba kwestia gustu. Dźwięk z 2604 wychodził na mój słuch bardziej miękki. Ważne jest też to żeby wymienić kondensatory filtru na jakieś lepsze foliowe o niskiej tolerancji, bo ceramiki to są do zupełnie innych zastosowań.

Link to comment
Share on other sites

Guest Art.

(Konto usunięte)

wczoraj wlutowalem podstawki...teraz tylko zdobyc OPA 2134...w rzeszowie niestety niedostepne. I czy tylko bedzie zmiana w dzwieku?, ale przeciez i zabawa tez sie liczy...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

                  wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!


Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

 

Registered users can disable this message.