Skocz do zawartości
IGNORED

ONKYO czy YAMAHA


wilano

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jestem nowy na Waszym forum. Mysle o skompletowaniu kina domowego. Mam dylemat czy wybrac zestaw ONKYO AMLITUNER I DVD SERII 500 CZY TEZ yamahe ampli440 + dvd 540 ? Boje sie, ze zestaw ONKYO - zeszloroczny moze nie odtwarzac wszystkich formatow , podobno yamaha jest w tym lepsza. Poradzcie co robic ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oczywiscie jedną z najlepszych porad to będzie pujście do sklepu i przesłuchanie obydwu modeli ponieważ i onkyo i yamaha to podobne klasy sprzęt więc trudno okeślić,ale z tego co się domyslam to ten model ampli na 5 kanałów a yamaha ma 6 ale jak ten 6 nie będziesz używał to nie musisz się tym sugerować.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak skrótowo..................mi się onkyo 500 nie podoba, ogólnie słaba pozycja, widać że jest to budżetowy amplituner. Jeżeli miałbyś wybierać pomiędzy tymi dwoma to radziłbym yamahę przemawia za nią praktycznie wszystko, wszystkie formaty lepszy dzwięk i cena.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście myslałem o zaproponowaniu zestawu yamahy ale nie chciałem być taki że wszystkim tylko yamaha i yamaha:) więc dałem do wyboru,ale nie zwróciłem uwagi że to starszy model więc yamaha w tym zestawieniu wygrywa.POZDRO.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.