Skocz do zawartości

Klub otwarty  ·  199 członków

Spendor Klub
IGNORED

Spendor Club


zwisu123
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 17.02.2024 o 18:27, Berbeć napisał:

Moim zdaniem trochę lipa. Taki taboret nawet nie pociągnięty woskiem lub olejem, który by  pasował do forniru kolumn.

Ja by chciał te oryginalne ale Spendor jak sama nazwa wskazuje spend.... 8000 za metalowe standy to pogrzało kogoś..... Zna ktoś kogoś kto robi na zamówienie  standy otwarte pod brytyjskie monitory ?

12 godzin temu, tymek napisał:

Tak, to te z olx, doszliśmy do porozumienia, chciałem jakieś Harbety ale pojawiły się S100 więc dla odmiany posłucham Spendorów. Faktycznie te stołki wyglądają słabo, pociągnę jakąś lakierobejcą pod kolor kolumn. Chwilowo muszą być takie, przynajmniej drewno solidne - wygląda na jesion.

To że to solidne drewno właśnie jest plusem.

10 godzin temu, tymek napisał:

Tak pierwsze wrażenia to wielkość mnie zaskoczyła, myślałem że są bardziej kompaktowe. Mam Quadrale Montan, kawał klocka, Spendory są głębsze,waga przy tym rozmiarze słuszna, raczej nie ma tu koncepcji grającej obudowy, ciężka, sztywna i głucha. Dźwiękowo to bardziej muzykalne niż techniczne, ale bez mulenia, bas szybszy od quadrala ale nie schodzi tak nisko, tam 2 x większa skrzynia. Bardzo dobre granie bez udziwnień, wszystko jest bardzo czytelne od linii basu po wysokie z dużą albo nawet bardzo dużą kulturą.

A takie zupełnie pierwsze wrażenie to włączyłem płytę i gra muzyka,  nic nie drażni, nie przeszkadza wszystko jest na miejscu, nie szukałem słabych punktów tylko słuchałem, odpaliłem nieśmiertelną Dianę Krall jakąś koncertową i nawet nie chciało mnie się płyty zmieniać.

 

Dokładnie takie miałem wrażenie na moich Spendorkach 2/3.... Byłem pod wrażeniem jaką przyjemność daje ich słuchanie... ani basu za dużo ani męczących wysokich wszystko jest takie akuratne dla perecepcji słuchacza...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

big_big-Spendor-Classic-100-1024x768.thumb.jpg.2b28033ed71a9d3e815a0b00e900fef1.jpg

Faktycznie odjechali, tylko cena jest 10 390 zł za ten stelaż.

U mnie dźwięk zmienia się, pewnie kolumny nie grały jakiś czas. Bas zaczyna schodzić nisko z większym wypełnieniem i średnica zaczyna czarować, wszystko świetnie połączone. Cały dzień były pod prądem. Jak tak zostanie to temat kolumn mam na dłuższy czas zamknięty.

Edytowane przez tymek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 1 miesiąc temu...
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.