Jump to content
IGNORED

Furukawa La skala - znacie ten kabelek głośnikowy?

jary7

Recommended Posts

Używałem go chyba ze dwa lata,obecnie korzystam z usług modelu niższego Aida.LaScalę byłem zmuszony sprzedać ponieważ po zmianie stolika i wzmacniacza kabel okazał się...za krótki.Było to jedynym powodem sprzedaży.Porównywany przeze mnie z wieloma kablami z podobnych okolic cenowych (~500zł/m) jak dla mnie nie miał konkurencji.Mimo słabego (prawie żadnego) marketingu cieszący się uznaniem wśród użytkowników,nie produkowany już i niezwykle trudno dostępny z drugiej ręki,a jeżeli już się gdzieś pokaże to w cenie jak kiedyś za nowy lub jedynie nieznacznie tańszy.

l'enfant sauvage

Do La Scali podchodziłem dwa razy. W moim lampowym systemie dawał bardzo doładowany, energetycznie dynamiczny i "gruby" przekaz. Dla mnie za bardzo jednak "podrasowany" na basie, ogólnie za duży. W systemie pozostał Kondo KSL -SPC dający mniejszy i bardzie zrównoważony przekaz, z podobną detalicznością i niegorszą barwą oraz przestrzenią. W systemach o odmiennej charakterystyce brzmienia, szczególnie tranzystorowych efekt jaki wnosi La Scala może być jeszcze bardziej interesujący.

„Pomnij, że sąd laika, gdy mówi o dziele

O dziele mówi mało; o laiku – wiele!”

— Henryk Elzenberg

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!

Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

Registered users can disable this message.