Jump to content
IGNORED

Pytania bez odpowiedzi ( Denon PMA-710AE)

LeBsteR

Recommended Posts

Witam

Jestem nowym użytkownikiem i od niedawna interesuje sie tematem stereo. Mam dużą wiedze ogólnie na tematu audio wideo ale nie typowo w dziedzinie stereo która jest dla mnie zbyt szerokim i głębokim tematem do ogarniecia głownie dlatego ze sklep media markt nie jest sklepem audiofilskim tylko ogolnie pojmowanym sklepem ze sprzetem (jakims tam) audio który nie zawsze jest z górnej półki. Jestem od niedawna posiadaczem wzmacniacza Denon PMA-710AE i kolumn JBL ES 80... Pytania brzmią:

1)Jakie kable głośnikowe kupić do tego sprzetu?

2)Czy warto kupić odtwarzacz CD Denona DC-D 710 czy może juz blu-ray denona i zrobić z niego źródło? (wiem że odtwarzacze blu-ray maja dosc dobre przetworniki dzwieku)

3)Jakiej firmy kabel po kupnie "źródła" najlepiej kupic (chodzi o kabel 2xchinch-2xchinch by podłączyć cd lub blu-ray do wzmaka)

4)każda sugestia apropo wszystkiego innego (związanego ze sprzetem jaki posiadam) też bedzie mile widziana...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.