Jump to content
IGNORED

co zrobić?by nie stracić a dobrze wybrać..podstawkowe kolumny


dida83

Recommended Posts

a wieć..mam problem z zakupem kolumn podstawkowych..problem mianowicie taki ze w mojej okolicy brak sklepu w którym mógłbym odsłuchać różne kolumny..a pech chce ze te które mnie interesują nie wiele jest opini o nich w sieci..a wiec słucham zróżnicowanej mnuzyki jazz rock pop.zadne techno.od kolumn oczekuje ciepła przestrzenności naturalności.dobrej średnicy..pomieszczenie do 15m2 wzmak i cd napewno jvc ale nieznam jeszcze jego modelu ani paranetrów wiem tylko ze bardzo wysoka klasa z lat 2000r.mam jakieś 500zł może sie to przeciagnąć do 600zl.

kiedyś słuchalem w studio używanych keffuf z takim dużym srebrnym głośnikiem a podobno drugi był w srodku kolumny basowy.kosztowały uzywki 600zl.graly supre!!ale niezapisalem modelu a takich nigdzie nie znalazlem..wiec kef został górą w moim sercu:podaje przylkady prosze o opinie lub cos sprawdzonego mi podrzuccie..

keff c1 cena 700zł kurde troszke za dużo

jamo s 602 okolo 450zł

a jestem za tymi:

magnat monitor supreme 200 cena ok.480zl

wharfedale diamand 9.0 okolo 430zl

wiem ze trzeba być elastycznym w tej kwocie

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.