Jump to content
IGNORED

Epos M5i +??? (Drakula monobloki +pre lampowe, Audiolab 8000s , Naim nait 5i(nie 5i-2)


requiem

Recommended Posts

Witam panów, z racji tego że akurat z dwoma sprzętami z wybranych miałbym problem z odsłuchem (drakula i audiolab w wersji uk) pytam bo może ktoś z was miał okazję przesłuchiwać i porównywać te konfigurację.

Drakule wyszukałem podczas zbierania informacji o roksanie caspianie, znalazłem sprzedającego 2 monobloki + preamp lampowy (ogłoszenie z audiostereo by jar)

Druga opcja to moja pierwsza miłość, audiolab 8000s, tego miałem okazji słuchać ale w wersji china, dla mnie jako nowicjusza była to bajka ale....

Przegladam oferty w okolicach 2000 a tu w twarz bije mi nait 5i, wiem że pierwsza wersja była ..niewarta swojej ceny ale czy tan nait 5i jest tragiczny ze względu na relacje cena jakość czy poprostu drażni i kupno wiąże się z poważnym uszczerbkiem na psychice?

 

Konfiguracja miała by być następująca Denon dcd 960 + ??? + Epos m5i do danonka myślę o zakupieniu jakiegoś niedrogiego dac na cs

 

pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Witaj,

 

Ja też nie jestem zadnym znawcą... Próbowałem pytać ludzi o opinie na tym Forum i zawsze ilu dzidków tyle opinii - co jest oczywistą paranoją. Niestety każda sroka swój ogon chwali.

 

Jednak znalazłem wyjście: na

Hidden Content

    Give reaction or reply to this topic to see the hidden content.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) prowadzą bardzo symaptyczny dział "listy". Cały ten internetowy projekt jest bardzo życzliwy ludziom i spokojnie (jeśli nie znajdziesz odpowiedzi na swój problem w listach) możesz zadać swoje pytanie mailem. Kolesie znają się na rzeczy!

 

Ja ostatnio też miałem taki sprzętowy dylemat. Pytałem na Forum i jeden koleś o Naimie Nait 5i pisał, że ma dynamikę, bas, rozdzielczość a drugi na to, że nic takiego nie tam nie występuje. Rozumiesz? Oczywiste jest, że jeden z nich nawija. Bo tu na Forum bardzo subiektywe posty są zamieszczane.

 

Odpowiedź z High Fidelity otrzymałem po jakichś 4 dniach (nie wiem, czy jest to regułą) i jestem z niej zadowolony, bo wiem NA PEWNO, jaką drogą podążać i czego posłuchać co będzie pasowało do moich wymagań lokalowo muzycznych. Bo też - podobnie jak Ty - nie jestem jakimś wszystkowiedzącym audjofilem a sprzęt jest dla mnie drogą a nie samym celem.

 

Polecam skorzystanie z tego rozwiązania.

 

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.