Jump to content
IGNORED

Internetowe komentarze. Wolność słowa. YouTube itp.

jozefkania

Recommended Posts

Ja rozumiem, że po to internet jest...

Tyle, że oglądając jakiś filmik czy słuchając muzyki np. na YouTube nie mam ochoty czytać (widzieć) pełnych zaangażowania i elokwencji komentarzy pod spodem.

Przecież te durne wulgaryzmy czytają dzieci. Do tego pisane jest to wszystko z potwornymi błędami. Ironia i tragikomedia w jednym. Dzisiaj koleżanka mi opowiadała, że jej 5 letnie dziecko, jak usłyszy brzydkie słowo, to szybko zaczyna go używać. Znany mechanizm...

Po co to ? Jaki jest sens możliwości komentowania, skoro 99% to intelektualna pustka, zalew głupoty i agresji.

Nie wiem czy był już podobny temat. Nie znalazłem.

Ja zawsze za kolebke takich wpisow uwazalem onet.pl czy tez inne wp. Na teksty pod filmikami na YouTube nawet uwagi nie zwracam. Pozostaje tylko pytanie. Czemu nikt tego nie moderuje??? Czy tak trudno jest usuwac wpisy, ktore sa bez sensu lub sa wulgarne czy tez naruszaja jakies ogolne zasady kultury?

?👈

Guest

(Konto usunięte)

Od tego jest funkcja blokada rodzicielska w pakietach Internet Security.

Internet to "samo życie" skupione w jednym miejscu, twoim monitorze.

Czy pozwolisz dziecku na samotny spacer po podejrzanej dzielnicy, albo wycieczkę na melinę? Chyba nie.

Dlatego surfowanie po internecie dzieci powinno sie odbywać pod ścisłą kontrolą rodziców.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.