Jump to content
IGNORED

Czy można zablokować moderacyję jaśnie oświeconą ?

Yul

Recommended Posts

>>>Nowy2,

Jazza:-) sprawdziłem - on niebieski beret nosi. W wojsku niebieskie berety to był desant morski, taka jakby piechota morska, polskie marines. Mówiło się na nich "moczydupy". Jazz:-) jest niebieski bo to tzw. branża - dealer (ale nie wiem czego). Un niewinny, dam mu spokój łaskawie.

Na razie ich siedmu wyszło. Jak w takim filmie starym - "Siedmiu wspaniałych" - ze mną (Yulem B.) w roli głównej oczywiście. Albo jak w "Siedmiu samurajach". A może to jest nawiązanie do "Królowej śniegu i siedmiu krasnoludków". Znając poziom umysłowy tych siedmiu, to stawiam na to ostatnie. Ale kto jest w takim razie Królową? Bo Reduktor jest najwyraźniej krasnoludkiem.

Eee, coś mi mój wątek jakoś uszkodzili. Moją inwokację, co ją w pocie czoła pisałem wycięli. No nie wiem moderacyjo jaśnie oświecona zielona czy to po męsku było. Może by NAPISAĆ :-) wypadało jakieś wyjaśnienie tego czynu niskiego.

Jeszcze taką rzecz zauważyłem. Jak się banuje, to automatycznie wyskakuje taka informacja na czarno: "Autor tematu Yul zablokować..." Mam pytanie do moderacyji jaśnie oświeconej zielonej/czarnej, który analfabeta to zadnie pisał? Odczuwam tu silny dyskomfort stylisyczny w tym automatycznie generowanym zdaniu. Reduktor jest podobno miłośnikiem języka polskiego - za takiego się przynajmniej podaje. Ale czyżby w istocie zdania po polsku sklecić nie potrafił? Proszę moderacyję jaśnie oświeconą zieloną/czarną o NAPISANIE :-) mi w tym wątku odpowiedzi na nurtujące mnie pytanie.

>>>stary,

Że krasnoludki śpioą to ja wiem. Ale zakładałem, że królowa nie spi i mi coś NAPISZE :-). Ciekawe jakiego nicka ma królowa. Pewnikiem złotego, jak to królowa. Albo może białego, bo to królowa śniegu jest. Marzanna jej na imię. W takim razie, już ją ładnych parę dni temu utopili w rzece. I dobrze.

Jeszcze jeden do kolekcji doszedł - naczelny bajkopisarz forum. Teraz już mamy 7+1. I to jest dobra nowina - można zrobić konkurs piękności i wyłonić w nim królową. Kto będzie królową? No bo w takim wypadku pozostali będą automatycznie krasnoludkami. W związku z tym proszę o rozważne typowanie.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.