Jump to content
IGNORED

Kartonowe opakowania do wysyki winyli

AlbiN

Recommended Posts

Wie ktoś gdzie mogę kupić solidne opakowania do wysyłki winyli? Póki co znalazłem

Hidden Content

Give reaction or reply to this topic to see the hidden content.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Hidden Content

W tym pierwszym dostałem kiedyś jakąś płytę i raczej nie wygląda on zbyt solidnie. Drugi nadaję się do kilku lp.

A mi chodzi o kopertę taką w jakie pakują w tym sklepie:

Hidden Content

Wiecie gdzie mogę taką kupić?

Dokładnie takie same opakowanie ale już złożone (pewnie można je rozłożyć i złożyć znowu) widziałem w moim Urzędzie Pocztowym na dziale nadawania paczek w cenie 2 zł. Skoro są u mnie (Grudziądz) to są pewnie wszędzie indziej.

a tak, na ebayu jest tego trochę. Ale jednak za drogo wychodzi, zwłaszcza że nie potrzebuję dużo, około 30-40. Ja jestem pewien, że widziałem w jakimś polskim sklepie internetowym te kartony o które mi chodzi. Tylko teraz nie pamiętam gdzie...

Ja chodze do osiedlowego sklepu i daja mi tyle kartonów juz zlozonych po towarze ile chce :) Szkoda mi 2 zl za jeden kartonik :) Ale zdarzaja sie oszolomy na Allegro co potrafia wyslac winyla w zwyklej kopercie, ewentualnie babelkowej. Mam nieszczescie, ze juz dwa razy mi przyslali polskie winyle z lat 80. w kopertach - wiadomo okladka ze slabego papieru, okladka po transporcie wygladala jakby ktos ja wyciagnal psu z dupy :(

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.