Skocz do zawartości
IGNORED

Mini wieża do małego pokoju


jokerthc

Rekomendowane odpowiedzi

Miałem eltaxy (z czarnymi głośnikami) i tannoye m2. To zupełnie inne kolumny. 3+ bliżej do podłogówek, raczej do sporego pomieszczenia, grają efektownie, raczej skrajami pasma. mają bas, są dość potężne jak na monitory, jednak dość słabe w wokalach.za swoją cenę bardzo porządne kolumny. m2 o wiele bardziej muzykalne, ale brakuje im czegoś z 3+, chyba tego poweru. Mimo wszystko bliżej mi do tannoyów, czas leci, muzyka słuchana się zmienia- mam teraz starszego brata.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrezygnowałem z Eltaxów właśnie z uwagi na mały pokój (11m^2) i problemy z odpowiednim ustawieniem. Mogłem im zapewnić 40cm odstępu od tylnej ściany i tylko 40-50cm od bocznej ściany.

 

Aktualnie staram się posłuchać Tannoyów. Na pewno nie zapewnią mi takiego basu i dynamiki jak Eltaxy, ale może zrekompensują to czymś innym.

W miarę możliwości staram się jeszcze przetestować Wharfedale Diamod 9.2 oraz 10.2.

Jedno jest pewne- z pewnością Tannoye i Wafle świetnie się zgrają z docelowym wzmacniaczem (Yamaha AX-5XX).

 

Poza tym potrzebuję jakieś standy o wysokości 80cm. Za 250-300zł można już chyba kupić parę przyzwoitych stojaków?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uważam tak samo jak Shrek777@. Te propozycje wspominane tutaj i ta cała dyskusja klasę lepsze lub gorsze w ogóle nie ma sensu. To wszystko razem to zwykłe grajki z tekturowym tyłem.

Zamieszczam Ci zdjęie tyłu porządnej mini wieży. Wierzę, że wybierzesz coś w tym stylu. Każdy klocek osobno, porządne zasilanie, porządne gniazda głośnikowe, pozłacane gniazda RCA. Dopiero coś takiego ma prawo porządnie zagrać.

Dlatego naucz się oceniać mini wieżę od tyłu.

Konkretnego producenta i model to już wybierz sobie sam.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.