Jump to content
IGNORED

Odtwarzacz CD + wzmacniacz + słuchawki

tadek92

Recommended Posts

Witam!

Zamierzam kupić zestaw audio składający się zo dtwarzacza CD, wzmacniacza i słuchawek. Nie wiem tylko co wybrać.

Zastanawiałem się nad tymi cd

Hidden Content

Give reaction or reply to this topic to see the hidden content.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Hidden Content

Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) nie mam pojęcia który z nich wybrać i jakie do nich dobrać wzmacniacze i słuchawki. Proszę Was o pomoc.

budżet jak najniższy, nie wiem może do 500zł. Natomiast jeśli chodzi o preferencje muzyczny to słucham: The Beatles, Rolling Stones, Pink Floyd, Led Zeppelin, a także Boba Dylana i Donovana, do wzmacniacza, chciałby również podłączyć komputer. Sprawa słuchawek jest dla mnie dość trudna, ponieważ chciałbym, aby były dość wygodne i można było w nich słuchać muzyki pracując przy komputerze.

dobrze by było ;) ale wiem, że ciężko o coś w tej kwocie. Znalazłem takie zestawy na allegro

Hidden Content

Hidden Content

Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) nie wiem czy są dobre i jakie słuchawki do nich by się nadawały

Moja propozycja:

Cd: Denon DCD560,660,580,680-koszt okolo 140zł maks..660 jest na allegro chyba za 110zł...pewnie jakbys pocisnał to bys za 100 wyrwał...poczta ze 20zł

Wzmak słuchawkowy Mikroforum608II odemnie kwota jakies 160zł...poczta z 10zł.

Razem wychodzi120+170=310zł zostaje 200zł na słuchawki.

Proponuję KossUR40/Pansonic RP-HT360...jakies 100-120zł zostanie na dobra płyte cd albo paczke cd-rów.

Generalnie, zakładając, że wzmacniacz potrzebny Ci jest do samych słuchawek, to bym go sobie darował. Lepiej dołożyć cenę wzmaka do budżetu na same słuchawki. W komplecie złożonym Ci przez Piotrka wymieniłbym słuchawki na Kossy PortaPro lub KSC75 (te drugie są spokojniejsze, bliżej im do neutralności) albo AKG K44 (nie słuchałem, ale zbierają naprawdę dobre recenzje). Ewentualnie zapolować na jakieś używki, ale tu zbyt dużo modeli może się zmieścić w tej cenie, żeby je wymieniać.

Jak coś droższego ze słuchawek, to możesz spróbować z Creative Aurvana Live.

No to skoro uważacie, że wystarczy sam odtwarzacz i słuchawki to wybrałem coś takiego, czy to dobra decyzja

Hidden Content

Hidden Content

Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) chociaż w sumie przydałby mi się wzmacniacz bo chciałbym podpiąć do niego jeszcze komputer.

Tak do 500 zł to może taki zestaw. To powinno Cię zadowolić.

Hidden Content

Hidden Content

Polecam CAL! od niedawna potaniały w sklepach, więc w internecie znajdziesz je za cenę k 44 ,a CAL!'e są o kilka klas lepsze. Co do cd'ków to tak jak już były wymienione Denony, pamiętaj z dziurką słuchawkową... (jedno pytanie czy we wszystkich denonach są wyjścia słuchawkowe ?)

Raczej we wszystkich, ale np. w moim nie ma normalnego potencjometru - poziom głośności wyjścia słuchawkowego reguluję się z pilota, razem z poziomem wyjscia RCA do wzmacniacza. W efekcie domyślnie jest ustawienie głośności na maxa, poza tym dźwiek z takiego wyjścia jest marniutki - tak jest w najtańszych modelach CD Denona (ostatnio się poprawiło - w DCD-500AE już jest normalny potencjometr przy wyjściu słuchawkowym, ponadto jakość dźwieku dużo lepsza niż np. w moim DCD-485).

<><

Tak se czytam O mnie. Jak Mikroforum jest ultra-legendarny, to MxM jest hiper-top-endowy. I to jest dopiero legenda! No i napędem nie jest jeden scalak za 2 PLN.

Hidden Content

Kaspersky na temat powyższego adresu ma do powiedzenia tylko tyle:

Żądany adres nie może zostać pobrany

Podczas pobierania adresu:

Hidden Content

wykryto następujące zagrożenie:

Żądany obiekt JEST ZAINFEKOWANY następującymi wirusami: HEUR:Trojan-Downloader.Script.Generic

P.S. To ostrzeżenie dla tych którzy nie mają odpowiedniego softu AV.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.