Jump to content
IGNORED

Kable ECOSSE


maszmol

Recommended Posts

Panowie zainteresował mnie producent okablowania ECOSSE.Kable tego producenta są mi zupełnie nie znane lecz muszę przyznać iż zainteresowałem się pewnym przewodem głośnikowym o symbolu CS 2,3.Z oferty dystrybutora na stronce można zauważyć wiele wyróżnień dla tego przewodu w prasie.Tak jak głośnikowiec tak też rca o nazwie CONDUCTOR CA1 również dobrze wypadł.Klasa tych kabelków to budżetówka ale jak wypadają na tle konkurencji w tej cenie to właśnie pytanie kieruję do Was.Czy warto w nie inwestować.Czy miał ktoś okazję z nimi obcować i podzielić się swoją opinią?Jak grają,jakie mają brzmienie?Proszę o wypowiedzi.

Link to comment
Share on other sites

Na wstępie przyznaję się, że nie należę do osób "słyszących" jakieś wielkie zmiany wraz z wprowadzeniem innych kabli do systemu. A już w ogóle nie uwierzę w takie zmiany, gdy "obracamy się" w tzw. budżetówce... ;-)

Niemniej miałem do czynienia właśnie z ECOSSE CS 2.3, a nadal jestem posiadaczem interkonektu The Composer. Pozostałe interkonekty oraz głośnikowe kable, które aktualnie posiadam są firmy CHORD (Carnival SilverScreen, Crimson, Cobra 3).

Zdecydowanie górują nad ECOSSE jakością wykonania. Głośnikowy SilverScreen (w cenie porównywalnej do CS 2.3) jest dodatkowo ekranowany - notabene zwycięzca w "What HiFi?" 2009.

W cenie Conductora CA1 kupisz CHORDA COBRA 3.

O wiele lepsze, solidniejsze wtyki RCA, solidniejsza osłona i soldniejsze wykonanie :-)

O ile do kabli CHORDa nie mam zastrzeżeń, to w moim interkonekcie Ecosse musiałem np.podocinać odstające pojedyńcze druciki we wtyku RCA - takie wykonanie...

 

Pozdrawiam!

When the music's over turn out the lights...

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.