Skocz do zawartości
IGNORED

Zamiana B&W 703 na B&W 803 - warto???


darekdz

Rekomendowane odpowiedzi

Smooth robi się tez na kablach Furutecha - Evolution, Reference, ale ja wolę bardziej detalicznie i "powietrznie" toteż Nordost Red Dawn u mnie na górze :) Seria Studio jest też bardziej brutalna w tym względzie ;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No znikają takie wielkie skrzynie to chyba mnóstwo :D Studio 80 też mi znikały, ale ile ja się namęczyłem by to osiągnąć....Signature s8 przyszły na gotowe ;D

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

darekdz, a pisałem kiedyś - podjedź, posluchaj (S8). Teraz za późno - grają u zyzia.

Co do 1027 - u kolegi w pokoju ok. 35-40m2 na poddaszu zupełnie nie grały. Po prostu dźwięk był mały, bez rozmachu, wysilony. Wzmacniacze - najpierw mac 6900 potem pre AR + końcówka Ushera. Za każdym razem dźwięk był nijaki.

Znajomy po ok miesiącu wymienił na 1037. Pojawiły się naturalne rozmiary i bas.

I kolejna sprawa - zestaw gra kapitalnie, gdy do akcji włącza się servo 15 v2 paradigma. Jego bas bije na głowę w sumie 6 focalowych osiemnastek. Może nie ma tej artykulacji, ale jak się wyłącza suba, to boli.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mczaj, wiesz jak to z nami jest:) dzis nie ma planow a rano nastepnego dnia juz sa:)

co do S8 to spokojnie nic straconego. moge je tez miec w bardzo dobrej cenie ale odsluchac musze u siebie. Ty masz dedykowany pokoj wiec to nie to samo...

swego suba wybralem z finalnego pojedynku pomiedzy Velodyne DD-15 a Paradigm SUB25 wiec jakby co to doskonale wspomaganie juz mam;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze zostane napietnowany ale slucham z subem... zreszta moj pre stereo jest 2.1

bez suba nie ma tego milego glebokiego basiku na dole przy delikatnym odsluchu oraz kopa w klate przy glosniejszym podkreceniu;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytam, bo w tej sytuacji chyba nie jest konieczny zakup dużych kolumn podłogowych, skoro gro roboty robi DD-15? Czy Twoje pre stereo ma menedżera basu, który może np. odciąć bas przy 60hz?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.