Skocz do zawartości
IGNORED

Harman/kardon vs Yamaha


Avathar

Rekomendowane odpowiedzi

nie wiem czemu ale ja jakoś też niewierze że słuchałeś 800.No ale tego nie udowodnie. Jeżeli jednak słuchałeś 800 i innych o których pisałeś, to widze, że masz już całkiem spore doświadczenie. Tylko że po twoich wypowiedziach jakoś tego doświadczenia nie widać??. A tak jaśniej, jeżeli ktoś słuchał wszystkich modeli o których mówisz, to uwierz mi nie polecał by wszystkim jednego modelu, i to w dodatku takiego jaki ma w domu............. !

Pozdrawiam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesko powiem Ci że tak dokładniej to słuchałem zaledwie 6 ampli więc doświadczenia raczej takiego to ja nie mam:) a polecam ten który najbardziej znam,czyli taki jaki mam w domu,ale jak już nie jeden raz muwiłem tylko polecam a nie karze kupić:) a to ze nie wierzysz że słuchałem to twój problem.POZDRO

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

acha co do tych 6 amplitunerów. To sam się przyznałeś, że poprostu czasami zmyślasz i piszesz opinie na temat jakiegoś sprzętu widząc go jedynie na obrazku. Świetne podejście, tylko pozazdrościć.......

 

lista ampli których ponoć słuchałeś

Yamaha 640, 440, 430, 630, 830

onkyo 600, 500

pionner niepamiętam mdelu

sony też niepamiętam

denon 1803 albo 1804

tu już mam 11 a jest tego więcej, mógłbyś szczerze napisać których naprawdę słuchałeś?

 

Pozdrawiam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze ze ladnie sie klocicie, moim zdaniem co prawda jeszcze nizbyt mocnym lepszy jes harman/kardon model avr3550 od nawet Yamahy 740!!! na tych samych kolumnach (testowalem 3 rozne) harman/kardon zagral duzo lepiej jego brzmienie bylo mocniejsze i niskie i wysokie otny byly duzo ladniejsze, Yamaha przy duzym basie ma stukajacy bas, a harman ma bardzo gleboki w recz moj zolodek wymiekal!!! w tej chwili jest nowa seria harman/kardon mowi o modelu np. AVR430 - mam na niego hrapke ale nigdzie go nie ma wiec chyba sobie go nie poslucham, a sprowadzic mam go szanse z niemiec!!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"acha co do tych 6 amplitunerów. To sam się przyznałeś, że poprostu czasami zmyślasz i piszesz opinie na temat jakiegoś sprzętu widząc go jedynie na obrazku. Świetne podejście, tylko pozazdrościć......."

 

 

to według Ciebie super podejściem jest proponowanie ludziom sprzętu z którym miało się styczność 20 minut!!!

a dlatego napisałem że 6,ponieważ to są te modele z którymi miałem stycznośc większą ilość czasu,a reszty nie brałem pod uwage bo za krótko je znałem,ale nie znaczy że nie słuchałem,a przecież słuchac a słuchac to róznica np w MM albo w sali odsłuchowej w profesjonalnym sklepie.

 

"lista ampli których ponoć słuchałeś

Yamaha 640, 440, 430, 630, 830

onkyo 600, 500

pionner niepamiętam mdelu

sony też niepamiętam

denon 1803 albo 1804

tu już mam 11 a jest tego więcej, mógłbyś szczerze napisać których naprawdę słuchałeś?"

 

 

640 słuchałem:),440 ,430 słuchałem ale krótko i nie brałem tego modelu pod uwage,630,800,onkyo ale tylko 600,sony str-de 475 miałem wcześniej w domu przez 1 rok:)Pioneera u kumpla i kilka modeli w MM,i denonka 1804, więc przyznaje się do pomyłki zamiast 6 słuchałem 8 :) i skończmy tą głupią nie potrzebną rozmówke:) POZDRO

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Avathar> Mógłbyś zdefiniować pojęcie "stukającegop basu" ? Mam 440 i schodzi mi to wszystko bardzo nisko więc nie wiem o co chodzi z tym stukaniem.

 

Pozdr.

Jacek

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sluchaj kazdy ma inny sluch wiec nie wiem dlaczego mnie ponizasz!! Niejestem audiofilem ale wiem co slysze i brezmienie basu na hk bylo 100 razy lepsze niz na 740!! Potwierdzil to kumple ktory ze mna byl i sprzedawca!! a sprzedawal tez yamahe hehehehe

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

=> Avathar w jakich pieniądzach ten nowy HK (330, 430) mozna kupić w niemczech ? masz może jakiś namiar na kogoś kto to przywozi ? znalazałem na Allegro tylko jednego gościa ale jest z Wa-wy a to troche daleko...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Potwierdzil to kumple ktory ze mna byl i sprzedawca!! a sprzedawal tez yamahe hehehehe"

 

polecał CI H/K bo może gorzej się sprzedaje heheh:)

 

a co do tego basu,to rzeczywiście taka jest prawda że każdy ma inne preferencje,ale jak masz mały pokół to nie radził bym tam H/K umieszczać bo bas będzie niezle dominował nad resztą,prawda jest taka że w pokoju odsłuchowym jest inaczej niż w domu i mozesz się zdziwić pozytywnie albo negatywnie,no chyba że Twój pokój ma zblizone wymiary do tego w sali odsłuchowej.POZDRO

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"ludzie nie kupujcie Harmana"

 

czy ktoś tu muwi o kupowaniu lub nie!?!?!?!?! jesko,czy Ty każde moje rady odbierasz w ten sposób:kupowac czy nie,a co do H/K prawda jest taka że basu ma bardzo dużo i jest on miekki i robudowany więc w małych pomieszczeniach może wystąpić większe prawdopodobieństwo że basu będzie duzo,można to zniwelowac poprzez odpowiednie dopasowanie kolumn ale nie zawsze to się udaje i taka jest prawda że w sali odłuchowej jest inaczej niż w domu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klemens mamy tego samego goscia z warszawy. Elfan na Twoja glupote nic wiecej nie pisze!! Wiesz do czego porownuja amerykani harman/kardon?? do bosse - a wiesz co to za firma?? Pewnie nie bo masz klapki produkcji yamaha na oczach hehehe. :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Avathar-wiem ale tego nie uzywam,i nie polecam tego tez tobie bo to wszystko pogarsza,jak przy ustawnieniu wszystkich potencjometrów od basu i sopranu brzmienie nie będzie pasowało to bedzie kiepsko i tyle,potencjometrem można załagodzić ale nie będzie tak ja przy ustawieniach na 0.POZDRO

 

"Elfan na Twoja glupote nic wiecej nie pisze!! Wiesz do czego porownuja amerykani harman/kardon?? do bosse - a wiesz co to za firma?? Pewnie nie bo masz klapki produkcji yamaha na oczach hehehe. :)"

 

wiem co to jest bose heheh :) zabawny kurcze jesteś :)))

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co do H/K prawda jest taka że basu ma bardzo dużo i jest on miekki i robudowany więc w małych pomieszczeniach może wystąpić większe prawdopodobieństwo że basu będzie duzo"

 

A skąd to wiesz? Podobno głupotą jest ocenianie sprzętu którego się słuchało przez 20 minut (twoje słowa). A ty mówisz to z takim przekonaniem..............??? Elfan co wpis to gorzej. Chyba juz sam się gubisz w tym, co naściemniałeś na tym forum.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesko-według mnie nie muwie tego z duzym przekonianiem,tylko wyobrażąm sobie jak może to grać.

 

Avathar- super że Ci sie podoba H/K mnie do niego mnie przekonasz,kupuj i słuchaj non stop.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"według mnie nie muwie tego z duzym przekonianiem,tylko wyobrażąm sobie jak może to grać"

 

Ja też tak uważam!!! nareszcie się zgadzamy! ty sobie duuuużżżooo rzeczy wyobrażasz.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"ty sobie duuuużżżooo rzeczy wyobrażasz'

 

w tym przypadku tak,a ty nie,ty jesteś prorokiem i już wiesz jak będzie grało!!!!! prorok jesko :)

 

 

Avarhar-:)))))

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.