Jump to content
IGNORED

Jak podłączyć?????????


darek

Recommended Posts

Witam

Panowie mam prośbę ponieważ jestem początkującym audiofilem, nie mam zielonego pojęcia, jak podpiąć kolumny stosując bi-wire, czy mógłby mi ktoś łopatologicznie wytłumaczyć jak podłączyć kolumny B&W 602s3 z YAMAHĄ RXV-740, kabelki które posiadam to Audioqest Type 6+. Proszę o pomoc w tej chwili mam to podłączone w następujący sposób przy amplitunerze kable zlutowane i wpięte w gniazda głośnikowe A ,przy głośnikach przewody rozdzielone i wpięte zgodnie z opisem. Czy można to jakoś inaczej podpiąć w celu uzyskania jeszcze lepszego dźwięku?Czytałem, że można jeszcze podłączyć przy amplitunerze jednocześnie pod gniazda A oraz B, czy żeczywiście tak jest? Jeżeli tak to w jaki sposób to wykonać?

Proszę o pomoc

Link to comment
Share on other sites

Witam jeszcze raz a co sądzicie o takim podłączeniu

"Przykladowe podlaczenie w bi-ampingu wyglada nastepujaco: zaciski sekcji B amplitunera podlaczone do zaciskow LOW w kolumnach, zaciski z sekcji A- do HIGH w kolumnach. Jesli rozszyjesz to, co masz teraz zlutowane w kablu po stronie amplitunera i "polowe" (oczywiscie odpowiednio) podlaczysz do tych zaciskow A lub B, ktore masz teraz wolne, to dostaniesz takie polaczenie.

Czy to poprawi brzmienie? Poprzednio mialem podlaczenie jak Twoje, po zmianie na opisane powyzej, moim zdaniem, poprawilo sie brzmienie srednicy i tonow wysokich , dzwiek jest bardzie analityczny, ale chyba kosztem przestrzeni..." czy to tez jest w porządku, czy nic nie spalę podłączając w ten sposób czyli niskie tony do zacisków B wysokie do A. Co o tym sadzicie????

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

                  wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!


Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

 

Registered users can disable this message.