Skocz do zawartości
IGNORED

B&W 603 S3 vs Avance 509


darth

Rekomendowane odpowiedzi

Kolega Szymon pomylił działy, zdarza się. W kinie właśnie B&W 603s3 to REWELACJA! Dana to stereo, i to całkiem przeciętne, absolutnie za słaby głośnik do kina ( chyba, że słuchasz muzy poważnej na dvd ). Wogóle Avance egzystuje tylko w POLSCE i dalekim wschodzie. Przereklamowane zdecydowanie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opinie na temat obu zestawów są dość skrajne. Są osoby, które zachwycają się Avance, nie mogąc ścierpieć B&W i vice versa. Ja wybrałem B&W. Słuchałem 509 z bardzo entuzjastycznym nastawieniem (recenzje...), dla mnie się nie sprawdziły.

Daj więc sobie spokój z pytaniem "czy warto", bo odpowiedź na 100% będzie g. warta. Musisz iść do sklepu i sam posłuchać.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

We stand in the Atlantic
We become panoramic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SZYMON! Ty psycholu, już piszę do Admina że Cię wypiepszył na zbity ryj z tego forum ty chory pojebcu z marsa

Rety już dawno mnie tak nikt nie zdenerwował

Darth jasne że się opłaca, ja mając teraz Avance 509 myślę o zmianie właśnie na B&W 603 S3 !! W Avancach brakuje mi swobody brzmienia, i jakiś taki rozlazły jest dźwięk.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, trochę się za mocno uniosłem to chwila i człowiek traci kontrole, Panie Szymon ! Niech Pan zrozumie że się ośmiesza bo TLC Classic2 nie są kolumnami do wszystkiego tak jak pan je poleca ! To jest niemożliwe, i każdy to wie więc ja Panu mówie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szymon, czy to nie jest czasem groźba karalna?

Zrozum w końcu, że te forum to nie jest twój chory sklepik. Dział z ogłoszeniami odnośnie TLC2 znajduje się w innej zakładce.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.